reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ja jestem blondi :tak: :szok:
i włosy mam całkiem krótkie :-p
ślicznie wyglądasz Martusiu :tak: :tak: :tak:

No nie ma nic lepszego, jak teściowa dumna z zięcia. Przynajmniej nasze dzieci będą miec fajnie ;-)
No ja musze przyznać, że po naszym wrześniowym spotkaniu też odniosłam o Edzi takie wrażenie :-)
No i jeszcze chciałam Edzi podziękować za to, że zaraziła mnie "Szkłem kontaktowym". Juz dawno miałam to napisać, ale jakos mi tak umykało. Obecnie jest to jedyny program jaki oglądam w TV i po prostu go UWIELBIAM!!! (razem z mężulem) :-)
:elvis: :elvis: :elvis:
Nie ma jak Szkło co hehhe;-) ;-)

dzien dobry....:-)
zajrzałam sie przywitac i dalej bede wysyłac helen
dzis juz mamylepszą pogodą a wczoraj od 9 rano lało. ja o 18 miałam jazdy i czułam się jak kapitan staku a nie kieowca -masakra prowadzenie w takich warunkach:no: :no: :no:

Gratulacje Aniu- kapitanie;-), to już końcówka tak? Kiedy masz exam? Jazda w złych warunkach jest bardziej stresująca, ale z drugiej strony więcej się nauczysz i zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Ja miałam prawie zawsze idealną pogodę podczas jazd i dzisiaj nie mam odwagi wyruszyć na miasto jak np. leży śnieg albo jest lód :sick:

edytko wiem ze już Ci tak wszystkie pisały ale ja też muszę
Julcia jest poprostu boskaa w tej czapulince

zapomiałam napisa, Julinka slicznosci a fotki edziu profeska!!!!!

Edytko Julcia jest bardzo ładną dziewczynką i całą mamusię w niej widzę:tak: :-)

:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:

Tak czytam i wdze ,że starszne choróbska męczyły maluchy.:-(
Mam nadzieje, że już nie ma po nich sladu.

Dzięki Brunetko, u nas już jest OK. Uffff :tak:
 
reklama
Maciek dzisiaj dostał kręćka - w dosłownym tego słowa znaczeniu. Cały dzień chodzi po domu i kręci się w kółko dopóki mu sie w głowie nie zakręci, po czym idzie jak pijany i zaczyna w drugą stronę :baffled: :-)

Kasia, a Martynia je jakieś cytrusy?

A tak a propos prania - Kasia napisała, że pierze w Lovelli. A jak reszta z was - dalej pierzecie dzieciom ubranka w Lovelli czy Jelpie? Bo ja juz dawno przestałam i Maćka ciuchy piorę z naszymi.
 
Idziemy się kąpać. Miłego wieczorka - nie rozrabiajcie tu za bardzo, coby jutro było łatwo nadrobić :-) Papa!!
 
kurcze mam problem z martiną :-(
od kilku dni dostaje strasznego uczulenia wysypuje ją na całych pleckach i na szyjce
robia się takie bąble mała zaczyna szaleć drapać się więc ja jej szybko calcium daje jak nie pomaga dokładam diphergan 5 ml

od miesiąca jest na claritine i nie dostaje żadnego białka tzn. prawie bo wiadomo w ciasteczkach itd... sa jakies ilości
ogólnie nie dostaje zwykłego mleka żadnych serków i jogurtów
więc dietetycznie to nie powinno być przyczyną

proszku też nie zmieniałam cały czas lovella

koszmar nie wiem co robię nie tak i co jest przyczyną

jutro zapisałam się na kontrolę do pediatry bo właśnie miałyśmy kolejną akcję chociaż nie wiem czy ta nam coś jutro pomoże

ostatnio mi powiedziała ze drapie się na szyjce przez metki
ale ja już dawno wszystkie mam powycinane:no: nie wiem co robić

gdzie powinnam iść do jakiego lekarza

alergologa też juz zaliczyłyśmy jest za mała zęby robić badania
mała się męczy, a ja nie umiem jej pomóc

:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled:

Kasiu, czy te bąble to taka pokrzywka????

Daria miała pokrzywkę w wakacje, długo nie mogliśmy dośc przyczyny i okazało się, że to od..... biszkoptów:baffled: .
Odstawiliśmy biszkopty i pokrzywka zniknęła :tak: :tak: :tak:
 
ja mam dwa siwe włosy - wyrywam, ale odrastają :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: chamstwo...

cześć, moje dziecko dziś nie chce się bawić ze mną :szok: :szok: :szok: chyba ma mnie dość :cool2: Układa sobie właśnie klocki -precyzyjna robota - jeden za drugim :-D :-D :-D

hi hi hi jak ja bym miała swoje siwe wyrywac to byłabym łysa :eek: :-p :cool2:
 
dzięki babulki
martynia faktycznie ma atopowe zapalenie skóry może przez to ogrzewaniie jej się nasiliło tylko aż takie bąble?
może jednak jutro się coś dowiem i chyba jeszcze dermtologa zaliczymy
 
reklama
:cool2:
ślicznie wyglądasz Martusiu :tak: :tak: :tak:
Gratulacje Aniu- kapitanie;-), to już końcówka tak? Kiedy masz exam? Jazda w złych warunkach jest bardziej stresująca, ale z drugiej strony więcej się nauczysz i zawsze pod okiem doświadczonego instruktora. Ja miałam prawie zawsze idealną pogodę podczas jazd i dzisiaj nie mam odwagi wyruszyć na miasto jak np. leży śnieg albo jest lód :sick:
:tak:


nie chcę się chwalic, ale .....tylko przypomnę, że ja już jeździłam w bardzo w złych warunkach :tak: :tak: ;-) ;-) ;-) i żyję i przechodnie też i nawet samochód jest cały :tak: :tak: :-p :cool2:
 
Do góry