reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Kurde nie wiem czy Oliwiera coś nie bierze:-(
Cały dzień jest nie do zniesienia, ma słaby apetyt i po obiedzie raz zwymiotował
On raczej nie wymiotuje ot tak sobie, no i ten brak apetytu:confused: :eek:
 
reklama
Ha a Maja dziś też dwa razy powiedziala Asia. Przychodzi do mnie koleżanka - ciocia Asia i dziś była i jak poszła to Maja dwa razy powiedziała - ciocia Asia.
I nowe dzisiejsze słowo to - dum (guma).
 
Gabi to się nadaje do reklamy. Mała modelka z niej. Od urodzenia nie mogę się nadziwić, jakie ona ma włoski śliczne. Mój Maciek to ma na głowie 1/100 z tego co ona :-)
 
No u nas w końcu pada śnieg, własnie przyniosłam trochę go do domu i Maja sie bawi pierwszy raz w sniegu.
Dasaria nie wiem co ci poradzic z ta kurtka, ja mam kurtke i dwa kombinezony które też są na styk, ale ja nie martwię się, że wyrośnie, no ale twoja taka duża, rośnie jak na drożdzach to nie wiem. Narazie się wstrzymaj na te dwa miesiące jeszcze chyba starczy?
 
reklama
Do góry