reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

cześć Tusiu :elvis: Zapomnialam napisac, że Majcia na zdjęciu z tablica to wygląda na taką rozrabiarę, hi hi Współczuję Jej przyszłemu mężowi ;-) ;-) ;-) :-)
 
reklama
U nas narazie jest tak: zero zabezpieczeń, wolna amerykanka z wyjątkiem paru najprawdopodobniejszych dni w miesiącu :-) Więc wszystko może sie zdarzyć. Starania na poważnie tak myślimy zacząć koło wakacji, coby urodzic na wiosnę. No i żeby był gorący klimat :-D to jedziemy do...



...Grecji na płw. Chalkidiki - ok. 18 czerwca :-)

ho ho!! Ja nic nie chce mówić:-p ale nam klimat grecki słuzył do riki tiki jak żaden inny:cool2: :-p :tak:

U nas też pada śnieg, ale nawet się cieszę:-)
Elfiko Weronisia na nowym zdjęciu śliczna:tak: :tak: :tak:

Piękniusia:tak: oczki juz uwodzicielskie:-) oj matka będziesz Ty miała kłopot za parę lat:cool2: :szok: :-D :tak: ;-)

ojeju jejeu !

w końcu większość lipcowych dzieciaczków już przechodziła przez 3dniówkę.

my nie mieliśmy:baffled: o nie!!! obym nie powiedziała tego w złą godzine:szok: no ale cóż słowo sie rzekło:confused2: :sorry: :errr: :rolleyes2: :huh:

Edzia trzymaj się!! Pierwszy raz jest zawsze taki przerazający. Wierze, że Julci nic nie bedzie. Dołaczam sie do tego co napisała Gazelka - ibufen, wapno, wit.c, duzo pić i bedzie dobrze:-)
I tez spokojnie z tym mierzeniem temperatury. Mnie kiedyś lekarz ochrzanił bo mierzyłam co 30 min jak Maks był chory. Lekarz postukał się w głowę:baffled:
 
Edytko a Maja pare dni temu jeden dzien tez miala goraczkę i tylko jeden dzień, nie wiem co to było, ale na drugi dzien już wszystko ok. To moze u was też tak będzie.
 
Edytko skad ja to znam u nas to samo bylo i tez pierwszy raz cos ja zlapalo a wczesniej miala raz tylko katar. A nie ma teraz kataru?

nie ma kataru, całe szczęście ;-)

Edytko, nie przejmuj się. Maluszki podobno tak mają, że natychmiast reagują wysoką temperaturka. Skoro Julii nic innego nie doskwiera, to kto wie - może jeszcze noc pieknie prześpi? Tylko piciu na wszelki wypadek przygotuj. A rano idź do przychodni, żebyś na weekend była spokojna :-)

Nie smuć się :elvis: :elvis: :elvis:

Oby oby !!:tak: A pić jej dawać przez sen?

Edytko a Maja pare dni temu jeden dzien tez miala goraczkę i tylko jeden dzień, nie wiem co to było, ale na drugi dzien już wszystko ok. To moze u was też tak będzie.

o to by było najlepsze ;-) :tak:
bo ja juro od rana jestem z młodą sama ;-)


NiaNiu- mój plan to pomiar co godzinę hehe:szok: :-D
 
Edzia trzymaj się!! Pierwszy raz jest zawsze taki przerazający. Wierze, że Julci nic nie bedzie. Dołaczam sie do tego co napisała Gazelka - ibufen, wapno, wit.c, duzo pić i bedzie dobrze:-)
I tez spokojnie z tym mierzeniem temperatury. Mnie kiedyś lekarz ochrzanił bo mierzyłam co 30 min jak Maks był chory. Lekarz postukał się w głowę:baffled:

Edytko a Maja pare dni temu jeden dzien tez miala goraczkę i tylko jeden dzień, nie wiem co to było, ale na drugi dzien już wszystko ok. To moze u was też tak będzie.


no właśnie tak trzymac,jak napisała Niania,
nie wariować...........hihihihihihihhihi
a u nas też ostanio przed swiętami była jednodniowa gorączka
i nic poza tym:baffled: :confused: :eek:
 
Edytko, Julinka nie jest odwodniona przeciez. Daj Jej pić wtedy gdy będzie chciala. I Ty kobieto idź spać w nocy - daj odpocząć sobie i dziecku. Przypadkiem nie stój z termometrem nad łóżeczkiem :eek:
 
Maja jak miala temperaturę wysoka to też mleko całe zwróciła mega fontanna i nie wiedziałam o co chodzi dopiero ęlfik mnie uswiadomiła o tym, że się warzy, wiec jednak coś w tym jest.
 
nie ma kataru, całe szczęście ;-)



Oby oby !!:tak: A pić jej dawać przez sen?



o to by było najlepsze ;-) :tak:
bo ja juro od rana jestem z młodą sama ;-)


NiaNiu- mój plan to pomiar co godzinę hehe:szok: :-D

tak dawaj pić Julci,przez sen,jeśli,tylko będzie chciała,
tzn.jeśli będzie sie kręcić............nie wybudzaj jej specjalnie

a temperaturę mierz,jak będziesz widziała(pocenie się)
i czuła,że jest większa...........zresztą jeśli będzie
rosła Julcia będzie się wybudzać
 
U nas też pare razy były takie jedno góra dwudniowe gorączki bez żadnych innych objawów, z tym że ten drugi dzień to był raczej stan podgorączkowy
 
reklama
Do góry