reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Anita ja do tej pory byłam badana wewnętrznie tylko na samym początku ciąży. W przyszłym tygodniu idę do lekarza i już mi zapowiedziała, że też mnie będzie badać, bo po połowie trzeba oglądnąć szyjkę i zobaczyć jak się tam sprawy mają. Więc za tydzień zdam relację z oględzin :)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Wiatm ponownie, i mam nadzieję że tym razem będziemy mogły częściej pogadać bo jestem na zwolnieniu. Żle sie czułam ostatnio. Bardzo dokuczały mi kłucia w podbrzuszu. Dochodziło do tego że miałam takie jakby ataki tych kłuć. Martwiłam się czy jest wszytsko oki i poszłam do lekarza. A do tego wszytskiego też mam mdłości. Teraz trochę poodpoczywam w domku, bo wcześniej to tylko praca i praca (na zmiany).
A tak aby was pocieszyć to właśnie wcinam kanapkę z milky wayem w kremie. :laugh:
 
Anitko mnie jeszcze tez tak nie badali, az sie boje, bo moj brzuch jak zacznie naciskac to tez bedzie bolal. Dziewczyny aj to tez ta ciaze ciezko przechodze. W nocy ciezko spie bo budze sie i bola mnie plecy, do tego dochodza dretwienia nog i rak. Plecy mnie nie bola jak leze na plecach, ale tak pisalyscie o tym lezeniu, ze sie boje.
 
ja tez nie mialam jeszcze badania wewnrznego ale jutro ide do lekarza wiec moze mi zrobi, w razie co zdam relacje...

... co do tych zapowiadanych upalow, to boje sie ze bede wypijac hektolitry wody i napojow i po prostu spuchne, bo slyszalam ze organizm w ciazy czesto zatrzymuje wode i pare kg wiecej wynika czasm wlasnie z tej zatrzymanej wody...

...ja tez dzis spalam na boku bo mnie wystraszylyscie tym sapniem na wznak, a teraz szyja nie moge ruszyc... w ogole ostatnio kregoslup odmawia mi posluszenstwa szczegolnie po calodniowym siedzeniu przy biurku... no i koszmarne bole stawow... :(
 
Sylwia, ale wlasnie remedium na puchniecie jest wlasnie picie wody. Jesli ktos ma tendencje do zatrzymywania wody, to bedzie sie ona zbierac bez względu na wypijane napoje, a chodzi o to zeby spowodowac jej obieg w organizmie. Wtedy nie zbieraja sie tak toksyny - szkodliwe dla nas i dla maluszka. Tak wiec pij jak najwiecej - potem bedziemy sie wypacac ;)
 
Tusia! Ja też już nie pamiętam, kiedy przespałam całą noc, bez budzenia się. Też się męczę, bo najwygodniej mi się w ciąży śpi właśnie na plecach (co jest dziwne, bo nigdy tego nie lubiłam) no ale staram się tego unikać. Dzisiaj nad ranem też mi strasznie drętwiały nogi i jak wstałam, to miałam je jak z waty. No ale chyba musimy się przyzwyczaić, bo to dopiero początki naszych niewygód :)
 
a ja wlasnie wstalam :D TYmul okazal sie laskawy i spal do 7:00 ;D na dworze pieknie swieci sloneczko i pewnie bedzie dobry dzien?!!!! taka mam nadzieje ;) z laboratorium nie dzwonli wiec jestem dobrej mysli-bo mieli dzwonic jesli beda zle wyniki...po poludniu sama do nich zadzwonie i zapytam...a jutro do lekarza i USG hehehe w koncuuuuu!!!!!!!!!!!!!

Anito u mnie przy kazdym badaniu (jeszcze z TYmciem bo na razie bylam tylko raz tak badana) za kazdym razem bolalo :( i lekarz uprzedzal ze moze tez wystopic leciutkie krwawienie a ja za kazdym razem bo takiem badaniu czulam sie fatalnie :( >Trzymaj sie dzielnie to minie!!!!

Asiolku mniam mniam te powidla!!!!! doskonale Cie rozumiem!!!!! jak mieszkalam z moja Babcia na studiach i ona robila powidla to robila 2x wiecej bo jeszcze takie z garnaka byly wyjedzone ;D UWIELBIAM POWIDELKA SLIWKOWE!!!!!!!


AHA wiecie wczoraj zupelnie przez przypadek trafilam do takiego sklepu i kupilam bulki i..... :o w smaku baaaaaaardzo podobne do tych Polskich ukochanych buleczek!!! dzis ide i kupie je ale duuuuzo duzooo wiecej ;D
 
Napiszcie mi koniecznie jak bedziecie juz po tych badaniach !! Mysle ze to pewnie normalne bo musza wszystko wybadac ale moj lekarz jest zdecydowanie delikatniejszy !!!
Dla mnie najwygodniej jest tez spac czy lezec na wznak !! Ale niestety wlasnie w tej pozycji odrazu mam skurcze !!! Chcialabym zaznaczyc ze wiekszasc naszych mam spala na wznak w czasie ciazy bo to zeczywiscie najwygodniej i jakos nic im nie bylo !!! Teraz nagle wymyslili ze na lewym boku !!! A ja w jednej ksiazce wyczytalam ze w sumie lepiej na prawym ize na wznak to dopiero ostatni trymestr kiedy brzuch robi sie naprawde ciezki !! Dlatego ja nie przywiazuje az takiej wagi do tego ! A spac tez nie moge bo zawsze spalam na brzuchu !!!
Moj sasiad z gory juz od paru miesiecy uzywa wiertarki co 2-3 dni i dzisiaj doprowadza mnie to do szalu !!! Chyba mam jakis zly dzien !!!
 
reklama
Maniulku to mnie pocieszylas !! Ta polozna mnie bardzo mocno przebadala wewnetrznie bo chciala dobrze sprawdzic moja szyjke !!! A sobie odrazu wyobrazilam ze pewnie wetknela mi palca za mocno i otworzyla przy okazji poczatek szyjki !!!

Wlasnie odgrzewam sobie bigos ktory dala mi kol. i nie powiem zebym nie miala na niego ochoty !!! Taki polski akcencik !!!
 
Do góry