reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Alka ale bym się wściekła na ten rumianek, zrobiłabym niezłą wojnę. No kurde jak sama w upały nie podawałaś a tu masz chwila u teściów i lekką ręką mu dali. Moja teściowa też trochę zawiodła moje zaufanie, może powiecie, że przesadzam, ale boję się jej dawac Majeczkę. Jak moja siostra wyjeżdżała to się popłakałyśmy i ta jak zobaczyła minę płaczącej ciotki, to zaczęła histeryzowac i dwie godziny nie mogłam ją uspokoic. Teściowej to opowiedziałam i ta jak ja nachwilę wyszłam zaczęła do Majki udawac, że płacze i stroic takie miny. Ale mnie wkurzyła, myślałam, że jest poważniejsza.
 
reklama
Cześć dziewczyny. wpadłam na stare mieszkanie i od razu musiałam do was zajrzeć. Nie mam zansy nadrobić czytania, nie mam tyle czasu ;D. Całuski dla waszych pociech.
 
A my byłyśmy dziś u lekarza. julka jest chora, złapała jakiegoś wirusa. U Karola w pracy poanowała grypa żołądkowa i chyba przyniusł do domu bo kupkała z5 razy na dzień. po trzech dniach powinno przejść.
 
moja teściowa to mój wróg nr.1!!
Nie bede pisać dlaczego ale wierzcie mi- wasze to przy mojej anioły.
Przykład- nie przyszła na chrzciny do weroniki bo mój mąż jej nie pomógł w piątek w ogródku- to że był akurat w pracy w ten dzień to nic , miał przyjśc i koniec.
A jak mial ten straszny wypadek samochodem i zadzwonilam jej o tym powiedziec to powiedziala ze szkoda ze sobie np nic nie zlamal bo mialby nauczke a tak nic go ten wypadek nie nauczyl
i co wy na to??
A moglabym wam opowiadac jeszcze ze hoho
co do karmienia weroniki to ja oczywiscie nic nie umiem i wszystko robie zle a na te kolki to mam ja przestac mlekiem karmic i dac jej cos konkretnego np bulke mleczna!
 
Alka calym sercem jestem z Toba, nie daj sie tesciom, ja to bym im taka awanture zrobila ze hej
Kurde ja sie nasluchalam jak jeszcze bylam w ciazy ze te "naturalne karmienie to tylko moda- za naszych czasow to sie dziecku dawalo zwykle mleko i bylo dobrze a teraz sie wymysla " i takie tam normalne cholery mozna dostac jak sie to starsze pokolenie wtrącać zaczyna wrr
 
Alka, i ja Cię popieram. Jak sam cyc, to sam cyc i koniec. Nie ma półśrodków i głupich wymówek, że to tylko 20ml. Abstrahując już od tego, że to Twoja swięta decyzja i NIKT nie ma prawa naruszać zasad, które nakreśliłaś. Też bym wpadła w furię, pewnie odebrałabym to jako zamach na mnie, ale to u mnie normalne. Ja to w ogole przewrażliwiona jestem.. ::) Ja na moją teściową nie mogę złego słówka powiedzieć- oboje rodzice mojego męża to anioły, nie ludzie. Ale potrafię sobie wyobrazić, jak teściowa może zajść za skórę ;D ;)
 
Alka kucze mogli chociaz zadzwonić i się zapytac czy można dać ten rumianek i sama byś zadecydowała czy jechać czy nie.

Moja Iga też tylko na cycusiu i bym się chyba zagotowała gdyby coś takiego mi teście zrobili.

A ja dzisiaj mam pomoc w osobie mojej mamy i mam czas zrobić pranie bo z kosza mi się już wysypuje.

Jutro jadę na zakupuy trochę do ludzi bo całkiem zdziczeję na tej wiosce. Już i tak chodzę jak lump bo wiadomo że na podwórko nie trzeba się stroić. Jak w mieście szłam na spacer to musiałam jakoś wyglądać a teraz jak ide to tylko robociarzy na innych budowach spotykam.



 
elfiko nawet nie masz pojęcia jak ja Cię doskonale rozumiem, mogę podać Ci rękę w Twoich odczuciach dotyczących matki męża. I za żadną cholerę nie potrafię wybaczyć pewnych spraw z przeszłości. Nawet nie było ich aż tak dużo ale za to dotyczyły dla mnie rzeczy kardynalnych i dlatego chyba nigdy nie będę potrafiła wybaczyć...
 
reklama
Do góry