reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Alka i co po tym masażu?? Coś się ruszyło?? Bo ja w poniedziałek miałam 2 cm szyjke, dziś pewnie bedzie to samo i on chyba chce w ten sposób coś przyspiszyć zebym miała łatwiejszy poród.
 
Tusia dziękujemy za dedykacje zdjęć Majeczki poprostu jest boska ;D


a ja musiałam udać się do lekarza mam zapalenie gardła i ucha nie mam pojęcia jak to zrobiłam siedząc w domciu ale cóż muszę teraz uważać żeby małej nie zarazić ::)

trzymajcie się brzuchatki naprawdę choć już nie możecie się doczekać Waszych maleństw to według mnie jesteście bardzo wytrwałe
 
Eliall, az mi lzy leca ze wzruszenia jak czytam twoja relacje z porodu... i nie moge uwierzyc ze lada moment tez spotka mnie takie szczescie!!!
 
NiaNia pisze:
Dziewczyny czy któraś z Was gotowała coś w parowarze?? Osttanio rozważam opcje kupienia czegos takiego i gotowania w tym ale sama nie wiem czy to taki dobry pomysł...No niby zdrowo i mały by pewnie nie miał kolek,ale czy jest sens??
i do tego można w nim wyparzac butelki - moja kolezanka tak robi
ja też planuję taki zakup
 
Alka, ja na rzie koktajlu Niani nie probuje ale jak minie kilka dni to kto wie, bo nie chce czekac do sierpnia, przeraza mnie to ze tak odsylaja po terminie tak jak pisze Oleńka, tyle dni juz a tu nic... przeciez to ich rola zeby troche uspokoic i przynajmniej powiedziec jaki dlaszy plan dzialania...bo wiadomo ze babeczki po terminie psychicznie juz nie daja rady..., ja juz fiksuje choc termin dopiero dzis mija...
 
Alka Ty to potrafisz mnie rozbroić hehehhee Chyba obie się tak pobujamy jezscze troche. Kurna to u mnie jezscze daleko w takim razie. Jak ja mam szyjke 2 cm, zanim ona sie zmiejszy, potem kurna wygładzi to ile jezscze zostaje do rozwarcia. Ufff dobra chyba sobie odpuszczam jakiekolwie oczekiwanie!!! Dupa, bede juz zawsze w ciązy ;D
 
reklama
buuuu też mam takie wrażenie: do końca życia będe w ciąży... leniwe dziecko wcale mu sie nie spieszy, zero objawów natchodzącego porodu, nerwy jak postronki....buuuu
 
Do góry