reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Dzwonić mają tak czy inaczej a dopiero wysłać wyniki, sprawdzam skrzynkę kilka razy dziennie, spam też i nic.
zadzwoniłabym na Twoim miejscu bo bym nie wytrzymała, ja miałam w grudniu prenatalne, w pon pobierali krew a w czw miałam usg i lekarka miała już wyniki pappy u siebie w komputerze więc chyba nie powinno to tyle trwać
 
Mi też mówili że jak cokolwiek będzie nie tak to od razu dzwoni genetyk a wręcz na cito wzywają a jak byłam na następnej rutynowej wizycie to poprostu wydano mi wynik z opisem i wyliczeniami :) no i faktycznie było ok więc nie martw się Kochana bo to Ci teraz niepotrzebne 😘
 
Zadzwoniłam dziś po wyniki i nadal nie ma żadnej informacji, prawdopodobnie opóźnienie ale nie wiadomo z jakiego powodu. To czekanie mnie wykończy 😥
 
Cześć, są tu jeszcze dziewczyny które miały badania prenatalne w okolicy 11 stycznia? 🤔
Jak długo czekałyście na email z wynikami pappy? U mnie dziś 14 dzień roboczy a wiadomości nadal brak, jutro równe 3 tyg jak była krew pobrana i USG robione 😞 zaraz zacznę po ścianach chodzić 😥
Ja pappe miałam w ciągu kilku dni ,moze nawet 2 dni czekałam a później poszlam na USG i opis wraz z pappa dostałam w ciągu 3-4 dni
Miałam 22.12.23 więc trochę czasu minęło
 
Ja właśnie pobranie krwi na pappe i USG miałam jednego dnia więc tym bardziej wyniki powinny już być moim zdaniem. Łudzę się jeszcze, że może jutro będą ale z drugiej strony tyle czasu nie ma to nie wiadomo kiedy w ogóle. W razie wysokich ryzyk braknie czasu na dodatkowe badania przecież.
 
Cześć, są tu jeszcze dziewczyny które miały badania prenatalne w okolicy 11 stycznia? 🤔
Jak długo czekałyście na email z wynikami pappy? U mnie dziś 14 dzień roboczy a wiadomości nadal brak, jutro równe 3 tyg jak była krew pobrana i USG robione 😞 zaraz zacznę po ścianach chodzić 😥
Hej,
Badanie 17 stycznia, wynik po 6 dniach. Powiadomienie telefonicznie i wynik wysłany na email. Może zadzwoń tam?
 
reklama
Do góry