reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Nie wytrzymałam, wyszłam wcześniej z pracy i mam już wyniki Nifty. ZDROWA DZIEWCZYNKA!!! Córka będzie przeszczesliwa, że będzie upragniona siostra. Co za piękny dzień!!!
Edit: sorry, na sierpniowkach miałam napisać;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczyny :)
Chętnie dołączę jeszcze do grupy. Do kogo powinnam się zgłosić?
Termin mam na 31 lipca, ale spodziewam się bliźniaków, więc pewnie urodzę szybciej.😊
Niestety jestem jeszcze przed prenatalnymi, więc stres jest.
 
Hej Dziewczyny :)
Chętnie dołączę jeszcze do grupy. Do kogo powinnam się zgłosić?
Termin mam na 31 lipca, ale spodziewam się bliźniaków, więc pewnie urodzę szybciej.😊
Niestety jestem jeszcze przed prenatalnymi, więc stres jest.
Hej. Witamy. I gratulacje razy dwa! Na pewno bliźniaki to większy stres! To Twoja pierwsza czy kolejna ciąża??
 
Hej. Witamy. I gratulacje razy dwa! Na pewno bliźniaki to większy stres! To Twoja pierwsza czy kolejna ciąża??
Dzięki! Druga ciąża. W domu na rodzeństwo czeka Córka 6lat. Na początku byliśmy w wielkim szoku, bo ani u mnie, ani u męża w rodzinie nigdy nie było bliźniaków, więc nawet przez myśl nam to nie przeszło. 😉
 
Cześć dziewczyny,

Czy nie jest za późno na dołączenie do grupy? Nie chciałam za szybko się udzielać, bo chciałam już być po badaniach. Miałam tydzień temu USG genetyczne i wszystkie pomiary wyszły ok, jutro mam z lekarką omówienie wyników PAPPa. Obecnie jestem w 13+2. Termin mam na 18.07. Od 6 tygodnia miałam ogromne mdłości, wymioty i totalne osłabienie. Czułam się bardzo źle do tego stopnia, że po Wigilii zostałam 2 tygodnie u rodziców, żeby miał mi kto robić posiłki :)
Jest to moja 3-cia ciąża. Z pierwszej mam córkę 11 letnią, druga poroniona w lipcu zeszłego roku, no i teraz mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) 11 lat temu też byłam na tym forum, ale nie mam już do tamtego konta dostępu, bo miałam założone na innego maila, a że mało do niego zaglądałam, to został skasowany. Do dziś z niektórymi dziewczynami mamy kontakt na grupie na fb :)
 
Cześć dziewczyny,

Czy nie jest za późno na dołączenie do grupy? Nie chciałam za szybko się udzielać, bo chciałam już być po badaniach. Miałam tydzień temu USG genetyczne i wszystkie pomiary wyszły ok, jutro mam z lekarką omówienie wyników PAPPa. Obecnie jestem w 13+2. Termin mam na 18.07. Od 6 tygodnia miałam ogromne mdłości, wymioty i totalne osłabienie. Czułam się bardzo źle do tego stopnia, że po Wigilii zostałam 2 tygodnie u rodziców, żeby miał mi kto robić posiłki :)
Jest to moja 3-cia ciąża. Z pierwszej mam córkę 11 letnią, druga poroniona w lipcu zeszłego roku, no i teraz mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) 11 lat temu też byłam na tym forum, ale nie mam już do tamtego konta dostępu, bo miałam założone na innego maila, a że mało do niego zaglądałam, to został skasowany. Do dziś z niektórymi dziewczynami mamy kontakt na grupie na fb :)
Witamy serdecznie. Nigdy nie jest za późno ... Rozumiem twoją obawę przed wcześniejszym udzielaniem się również poroniłam ciąże mnogą w lipcu zeszłego roku ... 4 i 6 tydzień :( . Dziś chodź jestem w 15 tygodniu ciąży i badania prenantalne + papp-a wyszły okey strach pozostał i chyba będzie mi towarzyszył już do końca ...
 
Cześć dziewczyny,

Czy nie jest za późno na dołączenie do grupy? Nie chciałam za szybko się udzielać, bo chciałam już być po badaniach. Miałam tydzień temu USG genetyczne i wszystkie pomiary wyszły ok, jutro mam z lekarką omówienie wyników PAPPa. Obecnie jestem w 13+2. Termin mam na 18.07. Od 6 tygodnia miałam ogromne mdłości, wymioty i totalne osłabienie. Czułam się bardzo źle do tego stopnia, że po Wigilii zostałam 2 tygodnie u rodziców, żeby miał mi kto robić posiłki :)
Jest to moja 3-cia ciąża. Z pierwszej mam córkę 11 letnią, druga poroniona w lipcu zeszłego roku, no i teraz mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) 11 lat temu też byłam na tym forum, ale nie mam już do tamtego konta dostępu, bo miałam założone na innego maila, a że mało do niego zaglądałam, to został skasowany. Do dziś z niektórymi dziewczynami mamy kontakt na grupie na fb :)
Hej! Gratuluję! Fajnie ze wyniki są ok, pewnie pappa też będzie dobra. Oj tak 1 trymestr nie tylko Tobie dał się we znaki, choć mnie ominelo 🤮, mamy grupę prywatna jak byś chciała, tylko to trochę trwa z dodaniem bo teraz musi to Zatwierdzić główna moderatorka Forum.
 
reklama
Hej! Gratuluję! Fajnie ze wyniki są ok, pewnie pappa też będzie dobra. Oj tak 1 trymestr nie tylko Tobie dał się we znaki, choć mnie ominelo 🤮, mamy grupę prywatna jak byś chciała, tylko to trochę trwa z dodaniem bo teraz musi to Zatwierdzić główna moderatorka Forum.
ja tez chętnie dołączę do grupy prywatnej 😊
 
Do góry