reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Ja z miłą chęcią dołączę do prywatnej grupy, mam miłe wspomnienia sprzed 11 lat i wsparcie zawsze się przyda :) czy coś muszę zrobić, żeby mnie do niej przykęto?
 
Cześć dziewczyny,

Czy nie jest za późno na dołączenie do grupy? Nie chciałam za szybko się udzielać, bo chciałam już być po badaniach. Miałam tydzień temu USG genetyczne i wszystkie pomiary wyszły ok, jutro mam z lekarką omówienie wyników PAPPa. Obecnie jestem w 13+2. Termin mam na 18.07. Od 6 tygodnia miałam ogromne mdłości, wymioty i totalne osłabienie. Czułam się bardzo źle do tego stopnia, że po Wigilii zostałam 2 tygodnie u rodziców, żeby miał mi kto robić posiłki :)
Jest to moja 3-cia ciąża. Z pierwszej mam córkę 11 letnią, druga poroniona w lipcu zeszłego roku, no i teraz mam nadzieję, że wszystko będzie ok :) 11 lat temu też byłam na tym forum, ale nie mam już do tamtego konta dostępu, bo miałam założone na innego maila, a że mało do niego zaglądałam, to został skasowany. Do dziś z niektórymi dziewczynami mamy kontakt na grupie na fb :)
Mamy ten sam termin :) Super, że prenatalne ok! Będzie wszytsko dobrze <3
 
reklama
Do góry