reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
 
reklama
Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
Hej , świetna wiadomośc ❤️ czekam na wiadomośc od administratorki dlaczego nie możecie dołączyć , niektóre dziewczyny są już na prywatnej :)
 
Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
Gratki! A jak wchodzicie w przyszłe mamy- lipcowe 2024 to nie pokazuje się wam Lipcóweczki 2024 prywatnie? Nie ma gdzieś tam opcji dodaj bez wchodzenia w ten wątek?
 
ja nic nie mam. Ostatnio jak byłam na marcówkach i były zakładane wątki prywatne to również dostawałam w wiadomości prywatnej linki od administratora 🙂
No właśnie te linki Wam wstawiłam od administratorki i niektóre dziewczyny już dołączyły a niektóre nie mogą wejść , nadal czekam na odpowiedz w tej sprawie od admina :)
 
Hej! Jakiś czas temu nieśmiało się przywitałam, bo nie byłam pewna, co z moją ciążą. Ale dzisiaj byłam na USG i pokazał sie 6mm zarodek z serduszkiem <3 dalej się stresuję, bo mąż ma nieprawidłowy kariotyp, ale jeszcze nigdy nie doszłam do etapu, żebym widziała coś więcej niż pusty pęcherzyk :))

Chętnie dolączyłabym do prywatnej grupy, ale niestety też mi się pokazuje błąd :(
hej cieszymy się równiez Twoim szczęściem ❤️ i trzymamy mocno kciuki by wszystko było dobrze🫶

i na spokojnie dziewczyny pewnie aniaslu niedlugo odpowie i podpowie jak macie do prywatnej grupy dołączyć :)
 
reklama
Do góry