reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Witajcie Dziewczyny.
Wpadłam się z Wami po raz kolejny przywitać i ... pożegnać.... U mnie prawie tydzień temu wystąpiło plamienie, a później już krwawienie.... Na chwilę obecną próbuje jakoś poukładać sobie wszystko w głowie, ale przepraszam narazie chyba nie jestem w stanie śledzić co u Was. Jednak wszystkim życzę dużo, dużo zdrówka i jestem z Wami całym serduchem. ♥️
Bardzo mi przykro :( przytulam wirtualnie.
 
Ja pierwszą wizytę miałam kilka dni po pozytywnym teście, czyli nawet nie w 4tc 😄 Wczoraj już drugą zaliczyłam, w przyszłym tygodniu USG i zobaczymy co tam się dzieje
ja w sumie też pierwsza wizyta w dniu testu, ale to ze względu na heparynę która muszę brać. Wczoraj zrobiłam sobie też pierwszego siniaka na pół brzucha, masakra😬
 
Ja pierwszą wizytę miałam kilka dni po pozytywnym teście, czyli nawet nie w 4tc 😄 Wczoraj już drugą zaliczyłam, w przyszłym tygodniu USG i zobaczymy co tam się dzieje
To szybciutko 😁
Ja grzecznie poczekam do 6/7 tygodnia. Póki co dostałam telefonicznie skierowanie na krew, mocz i tsh bo w poprzedniej ciąży miałam niedoczynność tarczycy.
 
ja w sumie też pierwsza wizyta w dniu testu, ale to ze względu na heparynę która muszę brać. Wczoraj zrobiłam sobie też pierwszego siniaka na pół brzucha, masakra😬
Ja też ze względu na heparynę no i dość mocno plamiłam na samym początku więc od razu wjechał dupek, teraz zamieniony na luteinę. Ja jestem tak gruba, że rzadko mi siniaki wychodzą 🤣🤣🤣 Natomiast raz udało mi się jakoś tak trafić igłą, że potem krew mi leciała przez 10 minut 😅
 
To szybciutko 😁
Ja grzecznie poczekam do 6/7 tygodnia. Póki co dostałam telefonicznie skierowanie na krew, mocz i tsh bo w poprzedniej ciąży miałam niedoczynność tarczycy.
Ja tez grzecznie czekam do 6+5 bo jakbym miała iść wcześniej to chyba jeszcze bardziej bym się stresowała 🙈🙈 a tak to wiem ,ze jednak w tym tyg powinno teoretycznie być już serduszko , w sumie w 2 poprzednich ciążach tez byłam w podobnym czasi od 6+1 bylo :)
 
Ja też ze względu na heparynę no i dość mocno plamiłam na samym początku więc od razu wjechał dupek, teraz zamieniony na luteinę. Ja jestem tak gruba, że rzadko mi siniaki wychodzą 🤣🤣🤣 Natomiast raz udało mi się jakoś tak trafić igłą, że potem krew mi leciała przez 10 minut 😅
o masz ja bym pewnie panikowała 🫨 ale to chyba przez ciążowy mooozg😂 jak robiłam pierwszy zastrzyk to ręce mi się trzęsły jak staremu alkoholikowi
 
reklama
Ja tez grzecznie czekam do 6+5 bo jakbym miała iść wcześniej to chyba jeszcze bardziej bym się stresowała 🙈🙈 a tak to wiem ,ze jednak w tym tyg powinno teoretycznie być już serduszko , w sumie w 2 poprzednich ciążach tez byłam w podobnym czasi od 6+1 bylo :)
też mam nadzieję że we wtorek zobaczę serduszko i usłyszę że wszystko dobrze, powiem Wam dziewczyny ze chyba im bliżej do wizyty tym ciężej jednak :) nie wiem czy też tak macie
 
Do góry