reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

hej :) beta zwalnia po 1000, nie zamartwiaj się na zapas. Ja też jestem po stracie i mimo ogromnych obaw liczę w duszy że tym razem to nasz czas, postaraj się być dobrej myśli choć po poronieniu to w cholernieeeeee trudne 🫶 kiedy masz następna wizytę ?
1 grudnia.. staram się nie myśleć negatywnie ale mam wrażenie, że popadam już w paranoje :( mój partner twierdzi, ze niepotrzebnie robilam jakiekolwiek badania i tylko się stresuje niepotrzebnie .. może z Wami jakoś uda mi się nie myślec ❤️
 
reklama
Ja to narazie mam taki brak apetytu że nie bardzo mam z czego przytyć :D w 1 ciąży tylko 7kg przytyłam ale to dlatego że dużo leżałam w szpitalu I na tym jedzeniu ciężko było przytyć :D


Za to ja się właśnie znów nawpierdzielałam za dwoje zamiast dla dwoje🙈
Cały wielki talerz 3 kotlety ziemniory i marchewki z groszkiem górka..i dalej bym coś zjadła, przez co chce mi się płakać 😂🤦‍♀️ ja jestem również szczupła i też już mam 1kg na plus, gdzie w poprzednich ciążach pierwsze miesiące leciało w dół. Jak tak dalej pójdzie to mnie z 30 kilo przybędzie 😂
 
Ja za to za szybko sie pochwalilam, ze czuje sie lepiej 😅 Od 14 doslownie scina mnie z nog, poplakalam sobie troche i na dodatek nadal mi zle bo partner pracuje na 3 zmiany, teraz ma akurat na noc od 16 do 4 i jest mi zle, ze siedze sama w domu i na dodatek nie mam na nic zupelnie sily. Pojechalabym do rodzicow bo mam blisko ale na to tez nie mam sily 😏
No i znowu lekkie bole brzucha dzisiaj mnie mecza, mdlosci okropne no i znowu czuje totalne oslabienie 😭
 
1 grudnia.. staram się nie myśleć negatywnie ale mam wrażenie, że popadam już w paranoje :( mój partner twierdzi, ze niepotrzebnie robilam jakiekolwiek badania i tylko się stresuje niepotrzebnie .. może z Wami jakoś uda mi się nie myślec ❤️
to już prawie prawie, zleci zobaczysz:)! Niestety żadna z nas nie ma pewności co tam się w tym brzuchu dzieje, niestety po stracie/stratach zawsze już z tyłu głowy zostaje STRACH. Najważniejsze jednak mu się nie dać, każda z nas zrobiłaby wszystko co możliwe by było dobrze,dlatego nie ma co się ciągle nakręcać negatywnie, jakoś musimy przetrwać ❤️w grupie raźniej. Też bardzo się boję rozczarowania ale z drugiej strony cóż możemy zrobić. Poprzednią ciąże straciłam w 8tyg, miałam wszystkie możliwe dolegliwości wręcz ledwo na wizytę dojechałam miałam takie mdłości a dowiedziałam się że serce już nie bije od prawie tygodnia, tragedia nie mogłam tego ogarnąć jak to możliwe, miliony pytań bez odpowiedzi. Teraz nie mam w ogóle takich dolegliwości i też myślę czy aby?? 🤦‍♀️ Ale staram się nie nakręcać i odpychać te głupie myśli, mam serio wielką nadzieję że tym razem nam wszystkim się uda dotrwać i powitamy w tym lipcu nasze ziemskie dzieci 🥹❤️
 
A co do wagi, wlasnie lekarz mnie troche zmartwil bo jak sie dowiedzial ile waze to od razu kazal mi porobic dodatkowe badania krwi bo mam niedowage i to tez nie dobrze 🤦‍♀️ Mam nadzieje, ze nie bede bardziej chudla bo jem strasznie duzo
 
Ja za to za szybko sie pochwalilam, ze czuje sie lepiej 😅 Od 14 doslownie scina mnie z nog, poplakalam sobie troche i na dodatek nadal mi zle bo partner pracuje na 3 zmiany, teraz ma akurat na noc od 16 do 4 i jest mi zle, ze siedze sama w domu i na dodatek nie mam na nic zupelnie sily. Pojechalabym do rodzicow bo mam blisko ale na to tez nie mam sily 😏
No i znowu lekkie bole brzucha dzisiaj mnie mecza, mdlosci okropne no i znowu czuje totalne oslabienie 😭
humorki humorki witamy na pokładzie 😁🙈
Też mam lekką niedowagę, ale u mnie to taka genetyka, najwięcej ważyłam chyba 55kg, obecnie niecałe 50 ..jakoś nikt się tym nie przejmuje tzn w sensie lekarze bo ja bym chętnie przyjęła parę kg ale tak na stałe:)
 
Ja jak dowiedziałam się o ciąży to z radości pochlanialam takie ilosci jedzenia i slodyczy, ze za 9 miesiecy wyszlabym z domu razem z futryną 😂
o widzisz to już wiesz w jakim kierunku iść 😂 jak będziesz miała w głowie czarny scenariusz biegiem do lodówki 😂😂😂 futryny się wymieni najwyżej a co ! 😝
 
Jezuuuu 😭
Jest wszystko dobrze! Widziałam bijące serduszko. 6+2 CRL 0.55cm
Poryczałam się u lekarza z tych emocji 🙈
Mam nadzieję że wszystko już będzie dobrze
 

Załączniki

  • IMG_20231123_182325.jpg
    IMG_20231123_182325.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 84
reklama
humorki humorki witamy na pokładzie 😁🙈
Też mam lekką niedowagę, ale u mnie to taka genetyka, najwięcej ważyłam chyba 55kg, obecnie niecałe 50 ..jakoś nikt się tym nie przejmuje tzn w sensie lekarze bo ja bym chętnie przyjęła parę kg ale tak na stałe:)
Pamiętam jak mowilam to samo :) caly czas wazylam max 50 kg .. jadlam tak samo, nagle jeb 65 i nie wiem jak do tego doszlo 😂 teraz nie mogę w drugą strone
 
Do góry