reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja to narazie mam taki brak apetytu że nie bardzo mam z czego przytyć :D w 1 ciąży tylko 7kg przytyłam ale to dlatego że dużo leżałam w szpitalu I na tym jedzeniu ciężko było przytyć :D
 
reklama
Ja też należe do szczupłych osób ale jak więcej przytyłam to źle się czułam, byłam strasznie opuchnięta że na wesele szłam w sandałach na rzepy 😂 no i okropnie dokuczały mi hemoroidy, nie umiałam ani siedzieć ani leżeć, w drugiej ciąży nie były tak uciążliwe
 
Ja to mam chyba dzisiaj najgorszy dzień odkąd się dowiedziałam o ciąży. Czuje się jak chora, słaba, trochę mnie gardło boli, bez sił totalnie, śpiąca ale spać nie mogę bo 2-latka na chacie. No i ta infekcja intymna :/
 
Witam lipcowe mamusie :) mam nadzieję, że też się do Was zaliczam. Zawsze tylko czytałam lecz postanowiłam dołączyć.
Mam obawy.. 10.11 miałam wizytę, pęcherzyk ciążowy 7.5 mm .. więc jakby wszystko ok lekarz mowi 4 tydzien.
Coś mnie tknęło, żeby zrobić sobie kontrolnie bete. 21.11 - 6057 , dzis 23.11 - 7186.
Boje się, że cos jest nie tak i za slaby przyrost. Poronilam juz 3 razy :(
 
Dziewczyny, na przeziębienie/ osłabienie to co można w ciąży? Paracetamol? Siedzę z córka i chyba tez mnie rozkłada ://
paracetamol jest bezpieczny w ciąży możesz wziąć, mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i będziesz czuła się dobrze, zdrowka 🍀 oby lekarz na wizycie Ci coś przepisał a najważniejsze by Cię uspokoił, tulę mocno w tym ciężkim dniu
 
reklama
Witam lipcowe mamusie :) mam nadzieję, że też się do Was zaliczam. Zawsze tylko czytałam lecz postanowiłam dołączyć.
Mam obawy.. 10.11 miałam wizytę, pęcherzyk ciążowy 7.5 mm .. więc jakby wszystko ok lekarz mowi 4 tydzien.
Coś mnie tknęło, żeby zrobić sobie kontrolnie bete. 21.11 - 6057 , dzis 23.11 - 7186.
Boje się, że cos jest nie tak i za slaby przyrost. Poronilam juz 3 razy :(
hej :) beta zwalnia po 1000, nie zamartwiaj się na zapas. Ja też jestem po stracie i mimo ogromnych obaw liczę w duszy że tym razem to nasz czas, postaraj się być dobrej myśli choć po poronieniu to w cholernieeeeee trudne 🫶 kiedy masz następna wizytę ?
 
Do góry