reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Rozmawiałam z szefową , powiedziała ze musi to przemyśleć i porozmawiać z kadrową oraz z ta dziewczyną . Zobaczymy , co mogłam to zrobiłam.

Zaaferowałam sie moim dramatem ale gratuluje wszystkim udanych wizyt , oraz witam nowe mamusie :)

Przykro mi z tych mniej udanych wizyt trzymam kciuki bedzie dobrze .
mam nadzieję, że wyjdzie z tej sytuacji jak najlepiej się da dla Ciebie i maleństwa, najważniejsze masz to już za sobą i nie będziesz tym dodatkowo zaprzątać sobie głowy:)
 
ja sobie ściskam tak na 3-5 cm i wbijam i puszczam dopiero jak wyciągnę strzykawkę, ten płyn tak śmiesznie bulgocze jak się go wlewa a potem trochę piecze jakieś 5 min
ja też robię bardzo podobnie, dzięki temu te siniaki nie są duże, później jeszcze liczę do 10 i dopiero wyciągam. Mi lekarka i położna mówiły że siniaki są normą, by się nie bać bo ciężko ich uniknąć
 
ja też robię bardzo podobnie, dzięki temu te siniaki nie są duże, później jeszcze liczę do 10 i dopiero wyciągam. Mi lekarka i położna mówiły że siniaki są normą, by się nie bać bo ciężko ich uniknąć
no właśnie na forum też widziałam, że dużo dziewczyn je ma nie wiem czemu mi się udaje póki co bez :)
 
LOL😂 otworzyłam wcześniej jakiś przypadkowy wątek, dziewczyna się pyta coś o test ciążowy, czy możliwe ze wyszedl/ nie wyszedl. A mi sie porąbało, ze to nasz lipcowy wątek i odpisałam jej ze właśnie zjadłam 2 oscypki 🙈🙈🙈
w ciąży to normalne że dużo rzeczy się nie ogarnia, ja ostatnio miałam podać w sklepie numer męża i za chiny nie umiałam sobie go przypomnieć, poza tym zdarza mi się dużo więcej pomyłek przy fakturowaniu niż jak nie byłam w ciąży 😅
 
reklama
Jak tam Wasze samopoczucia dziewczyny dzisiaj ? ❤️ U mnie bez zmian - jestem wciąż nieustannie głodna 😂 Ktos dzisiaj wizytuje ? :)
Ja już się nie mogę doczekać wtorku do USG, mam tak ogromna nadzieję że tym razem wszystko będziesz dobrze i nam się uda 🥹
 
Do góry