reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

A czy któraś jest na duphastonie? Ja mam zapisany 3x2 tabletki i czuję się fatalnie... Spać mi się chce cały czas i kręci mi się w głowie. Jutro wizyta więc pewnie do tego dojdzie heparyna
Ja jestem od 4 tc na duphastonie 2x1 tabletce. Ja mam straszne dolegliwości ciążowe chodź dzisiaj muszę przyznać trochę lepiej się czułam. Jutro mam lekarza będę 8+1 mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze 😊
 
reklama
A czy któraś jest na duphastonie? Ja mam zapisany 3x2 tabletki i czuję się fatalnie... Spać mi się chce cały czas i kręci mi się w głowie. Jutro wizyta więc pewnie do tego dojdzie heparyna
Ja mam 3x1. I w sumie nie wiem czy to przez ciaze czy to przez te leki zupelnie nie mam na nic sily i checi. Mam nie moc w sobie totalna 🤦‍♀️
 
tak źle i tak niedobrze, ja w poprzednich ciążach na tym etapie rowniez już miałam okropne mdłości, od rana do nocy, wyjście na zakupy to było mega wyzwanie, jeszcze te zapachy w tych sklepach tragedia... teraz mdli mnie tylko jak nie jem, więc ciągle coś miele w tej gębie 😂 tak max co godzinę bo czuję jakbym rok nie jadła 🤭
o bożesz, jakbym o sobie czytała 😅
A czy któraś jest na duphastonie? Ja mam zapisany 3x2 tabletki i czuję się fatalnie... Spać mi się chce cały czas i kręci mi się w głowie. Jutro wizyta więc pewnie do tego dojdzie heparyna
też mam duphaston ale 2x1 i to jest masakra. Poprzednia ciąże z synem nic nie brałam i czułam że mogę za surogatkę robić a teraz to masakra. Siedzę ten tydzień na L4 i nie wiem jak do pracy wrócę…
 
reklama
o bożesz, jakbym o sobie czytała 😅
też mam duphaston ale 2x1 i to jest masakra. Poprzednia ciąże z synem nic nie brałam i czułam że mogę za surogatkę robić a teraz to masakra. Siedzę ten tydzień na L4 i nie wiem jak do pracy wrócę…
Ja będę jutro sępić zwolnienie dalsze, bo teraz mam do jutra tylko. Ale nie dam rady tak pracować...
 
Do góry