reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Ale tak mi od rana dziś niedobrze jest, że się nie ruszam z łóżka, dobrze że rosół wczoraj zrobiłam to przynajmniej będą moi mieli co zjeść, bo ja mam wielką gulę w gardle 🤮
 
Ale tak mi od rana dziś niedobrze jest, że się nie ruszam z łóżka, dobrze że rosół wczoraj zrobiłam to przynajmniej będą moi mieli co zjeść, bo ja mam wielką gulę w gardle 🤮
Ja to samo. Obudziłam się już o 5:30 w sumie z głodu, wypiłam sobie pół jogurtu pitnego i się zaczęło… do 10 wymioty, teraz już niby nie, ale cały czas mi niedobrze i nie jestem w stanie nic przełknąć 😔
 
Ja to samo. Obudziłam się już o 5:30 w sumie z głodu, wypiłam sobie pół jogurtu pitnego i się zaczęło… do 10 wymioty, teraz już niby nie, ale cały czas mi niedobrze i nie jestem w stanie nic przełknąć 😔
o to widzę że nie jestem sama, z jednej strony się cieszę bo skoro mam takie objawy to znak że ciąża się nie zatrzymała a drugiej jak żyć 😅
Ja dziś mam takie nerwy ze nie wiem czy w więzieniu nie wyląduje🤦🏻‍♀️bo chyba kogoś zabije🤦🏻‍♀️🫣
ja też czasem się wściekam a sama nawet nie wiem czemu mam aż takie nerwy
 
Gratulacje dla Dziewczyn, które dołączyły. 🙂
Ja jutro zadzwonię umówić się do lekarza, bo jeszcze tego nie zrobiłam.
Od jakiegoś czasu wszystkim się stresuje i nie wiem o co mi chodzi. 🙈
Często myśle o tym jak inni zareagują na ta wiadomość i mam nadzieje, ze będą się cieszyć. 😜
 
I prywatnie i na NFZ
Ja właśnie tez się zastanawiam czy nie isc prywatnie. Lekarz do którego chodzę na NFZ nie przyjmuje u nas w szpitalu, ten do którego zamierzam iść prywatnie przyjmuje. Dopiero od grudnia będę miała medicover wiec pewnie dopiero w grudniu pojde prywatnie. Tylko zastanawiam się czy lekarze do których chodzisz wiedza ze chodzisz na zmianę? Czy raczej się nie przyznawać?
 
reklama
Do góry