reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Mój prowadzący idealnie wyliczył wagę. Ja po baloniku byłam i mała traciła tętno. Szybkie cc zrobili. 57cm 3.57.
Mi powiedzieli przy ostatnim porodzie że synek będzie ok 3,5/4 kg ale ja duża to spokojnie urodze. W trakcie porodu szybkie cc ( to był pierwszy raz i nigdy więcej, najgorsze co mnie spotkało) bo tętno. Młody miał 4350 i 59 cm.
 
reklama
Mi powiedzieli przy ostatnim porodzie że synek będzie ok 3,5/4 kg ale ja duża to spokojnie urodze. W trakcie porodu szybkie cc ( to był pierwszy raz i nigdy więcej, najgorsze co mnie spotkało) bo tętno. Młody miał 4350 i 59 cm.
Mi się wkłuli że znieczuleniem i odrazu cieli. Czułam i mam to w głowie do dziś. Liczę, że tym razem sn
 

Załączniki

  • IMG_1283.jpeg
    IMG_1283.jpeg
    60,6 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_1282.jpeg
    IMG_1282.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 57
Mi się wkłuli że znieczuleniem i odrazu cieli. Czułam i mam to w głowie do dziś. Liczę, że tym razem sn
Oj straszne!chyba bym na zawał zeszła. Ja jak mówili że zaczynają to panikowałam że przecież nogi czuje i mogę je podnieść i czuje ze mi brzuch macają. Poczekali może z minutkę. cięcia już nie czułam.
Wszystko jak najbardziej ok ❤️ jest zarodek jest serduszko ❤️❤️❤️
Jak pięknie. Gratuluję 😍
 
reklama
Sorki Dziewczyny,że się wcinam, ale potrzebuje Waszej porady. Ja pomimo wieku (36lat) niedoświadczona. Rano witałam się z Wami, pokazywałam dwa testy z wczoraj z widocznymi krechami.... Dziś, coś mnie tknęło i rano zrobiłam kolejny. Na początku jedna, po jakimś czasie pokazała się druga, blada. Zgłupiałam.... Poleciałam do apteki po kolejny test.... Znów bardzo blada. Co sądzicie? Co to może oznaczać? Spadająca beta?
 
Do góry