reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

To już za 4 dni. Raczej nic widać nie bedzie. Najlepiej tak 5-7 tydzień. Pęcherzyk widać przy becie ponad 1000 o ile się nie mylę.a tak w ogóle gratulacje.
Dziękuję 😁mimo wszystko na wizytę pójdę. Najwyżej potem pod koniec Listopada umówię się ponownie. Myślicie, żeby robić Betę? Ostatnia ciąża 10 lat temu, teraz mam 35 lat i jakoś tak się stresuję. Nie spodziewałam się, że uda się za pierwszym razem ale jakoś obawiam się komplikacji…
 
reklama
Ja byłam rano na badanich. Wszystkie zlecone z krwi + mocz juz zrobione zeby miec na wizyte.
Wszystkim nowym gratulacje!
Zazdroszcze wam tych serduszek, ja jeszcze sobie poczekam do 21.11 i az mnie telepie ze stresu jak o tym mysle, ze tyle musze czekac w niepewności 🙈
Dzisiaj mam takie mdłości, że śniadanie jedzone o 10 czuje do tej pory… masakra
 
Dziękuję 😁mimo wszystko na wizytę pójdę. Najwyżej potem pod koniec Listopada umówię się ponownie. Myślicie, żeby robić Betę? Ostatnia ciąża 10 lat temu, teraz mam 35 lat i jakoś tak się stresuję. Nie spodziewałam się, że uda się za pierwszym razem ale jakoś obawiam się komplikacji…
Też się zastanawiam czy robić betę zwłaszcza że mam wizytę na początku grudnia i 37 lat. Chyba w poniedziałek podjade do laboratorium ( dziś 4+5) . To moja 4 ciąża i nigdy bety nie robiłam. Ale lata już nie te! Jak się denerwujesz to dla świętego spokoju możesz zrobić.
 
Też się zastanawiam czy robić betę zwłaszcza że mam wizytę na początku grudnia i 37 lat. Chyba w poniedziałek podjade do laboratorium ( dziś 4+5) . To moja 4 ciąża i nigdy bety nie robiłam. Ale lata już nie te! Jak się denerwujesz to dla świętego spokoju możesz zrobić.
Ja właśnie dziś betę powtarzałam 4+3
Wizytę mam na 16 listopada i pewnie mali co zobaczę ale tak z pracy mi wymyślili:/ a nfz umówiłam sobie na 29.11 o ile dobrze pamiętam. Jednak myślę że zostanę tylko przy prywatnych wizytach a na nfz chcę zobaczyć czy serduszko biję bo już nie było terminów prywatnie ..
 
No właśnie, sporo się zmieniło od czasu ostatniej ciąży więc też nigdy nie robiłam. Najgorsze jest to oczekiwanie, kalkulator pokazuje 4+3. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę ;)
Teraz mam jeszcze zagwozdkę jak i kiedy powiedzieć dzieciom. Starsza córka 17 lat więc zastanawiam się jak zareaguje na nowinę.
 
No właśnie, sporo się zmieniło od czasu ostatniej ciąży więc też nigdy nie robiłam. Najgorsze jest to oczekiwanie, kalkulator pokazuje 4+3. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę ;)
Teraz mam jeszcze zagwozdkę jak i kiedy powiedzieć dzieciom. Starsza córka 17 lat więc zastanawiam się jak zareaguje na nowinę.
Ja mam syna w tym wieku I przyjął całkiem ok, bardziej przeżywa I cieszy się jego dziewczyna 🙈

U mnie dziś beta 561, wg kalkulatora przyrost jest ok (116%). Cieszę się i jestem spokojniejsza.
 
reklama
Witam mam wszystkie przyszłe mamusie :) mam pytanko. Robiłam 5 dni przed terminem miesiączki betę, której wynik był 2,3. Mimo to nie traciłam nadzieji. We Wtorek już po spodziewanym terminie miesiączki zrobiłam 2 testy jeden Wtorek wieczór i Środę rano, obydwa pozytywne :)
Bardzo się cieszę natomiast pytanie brzmi kiedy powinnam umówić się do lekarza aby potwierdzić ciążę?
Mam zaplanowaną wizytę na 14.11 którą umówiłam już dawno temu. Myślicie, że lekarz dojrzy coś na USG?
gratulacje, na usg widać pęcherzyk przy becie 1000-1500 ok 5tc licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki więc może być za wcześnie, ale skoro masz wizytę to idź, jak będzie spoko to Cię wciśnie w taki termin żebyś sprawdziła czy serduszko będzie bić ok 6tc
 
Do góry