reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja właśnie czekam, a jak czytam takie dobre wiadomości to podchodzę do tego jeszcze bardziej optymistycznie. Gratulacje! 😊
Ja już po ❤️ widać serduszko wszystko jest dobrze jaki to piękny widok🤭🥲
Gratulacje. Ale ja zazdroszczę bo i głowa jąka spokojna! Kiedy następna wizyta? Jakieś zdj??
Hejka. Ja dzisiaj wizytuje. 😵‍💫 mam o 9.15 i czuje ze zaraz mnie zeżre stres
@Naataaliaa i @Adasiowa51015 Czekamy na relacje i bardzo dobre wieści.
 
reklama
U mnie też widać serduszko i wszystko jest dobrze 🥰
Gratulacje, który tydzień?

Edit już doczytałam 😁

Zazdroszczę tych wizyt, ja dla "pocieszenia" poszłam na betę 🙈 czekam za wynikiem u mnie 4w3d

Co do ortodonty to musze z 3,5 latka jechać do Elbląga ponoć musi mieć aparat na podniebienie, słyszała któraś o tym ?🙈
 
Ortodontę za siebie też wydałam fortunę.
Alergolog nasz 300zł za wizytę x 2 bo ja i córka.
Ogólnie mała ma problemy zdrowotne. Między innymi wodonercze obustronne. Nefrolog(nfz klinika i prywatnie) , neurolog, rehabilitacja, urolog(nfz klinika) , kardiolog.
Miała też problemy z przybieranie na wadze, urodziła się 3570g a na pół roku nie miała 5kg. Dieta rozszerzona na 3 miesiące (ostatni ratunek). Gastroenterolog 300 co tydzień był. Obecnie 1x na 2 miesiące. Na lekarzy w pierwszym roku jej życia poszło tyle co na in vitro 🤷
Ale spoko za luxmed pakiet rodzinny płacę mniej niż na nfz a korzystam więcej.
Może na starość więcej będziemy korzystać z nfz - odwiedziny u rodzinnej z nudów 😂
tak to na pewno 😂 będziemy siedzieć jak teraz te babcie i kolejki blokować bo leki potrzebne haha
 
U mnie wszystko w porządku. Wszystko jest co ma być na ten moment. Czekam na zarodek z serduchem jeszcze ale mam na NFZ wizytę we wtorek wiec może… 😁 obstawiona jestem znowu duphastonem i acardem. Skomplementował mi gin szyjkę, że bardzo ładna i zabiegu nie widać czerwcowego😅 także ten… teraz czekam na małżona chyba jutro wróci a mu nic nie mówiłam o ciąży 😜
 
Gratulacje, który tydzień?

Edit już doczytałam 😁

Zazdroszczę tych wizyt, ja dla "pocieszenia" poszłam na betę 🙈 czekam za wynikiem u mnie 4w3d

Co do ortodonty to musze z 3,5 latka jechać do Elbląga ponoć musi mieć aparat na podniebienie, słyszała któraś o tym ?🙈
tak moja miała, rozszerzanie szczęki, nosiła go chyba z pół roku i codziennie takim patyczkiem go przekręcałyśmy, nic strasznego :) gorzej z tym u dorosłych bo trzeba tą blaszkę do podniebienia śrubami kręcić, bo już skostniałe mamy wszystko, u dzieci to akurat luzik, moja miała 4 jedynki stałe u góry i musieliśmy jej wycinać chirurgicznie pod narkozą a ta prawidłowa była odwrócona w poziomie i pod samym nosem ją miała ale na szczęście udało się ją uratować i już ją niedługo będziemy do aparatu zapinać, jeszcze jej tylko troszkę brakuje do pozostałych zębów
 
tak moja miała, rozszerzanie szczęki, nosiła go chyba z pół roku i codziennie takim patyczkiem go przekręcałyśmy, nic strasznego :) gorzej z tym u dorosłych bo trzeba tą blaszkę do podniebienia śrubami kręcić, bo już skostniałe mamy wszystko, u dzieci to akurat luzik, moja miała 4 jedynki stałe u góry i musieliśmy jej wycinać chirurgicznie pod narkozą a ta prawidłowa była odwrócona w poziomie i pod samym nosem ją miała ale na szczęście udało się ją uratować i już ją niedługo będziemy do aparatu zapinać, jeszcze jej tylko troszkę brakuje do pozostałych zębów
O jej , a drugi taki aparat ? Na stronie widziałam ponad 3 tys 🙈 u nas za wąskie podniebienie przez co wada zgryzu, mamy też wędzidełko do podcięcia, szok aby nikt wcześniej nic nie zauważył 🙈.
 
Witam mam wszystkie przyszłe mamusie :) mam pytanko. Robiłam 5 dni przed terminem miesiączki betę, której wynik był 2,3. Mimo to nie traciłam nadzieji. We Wtorek już po spodziewanym terminie miesiączki zrobiłam 2 testy jeden Wtorek wieczór i Środę rano, obydwa pozytywne :)
Bardzo się cieszę natomiast pytanie brzmi kiedy powinnam umówić się do lekarza aby potwierdzić ciążę?
Mam zaplanowaną wizytę na 14.11 którą umówiłam już dawno temu. Myślicie, że lekarz dojrzy coś na USG?
 
Dobra. Mam termin na NFZ, 7 grudzień. Bo jak powiedziała położna wcześniej to za wcześnie- ten termin jest optymalny, wszystko będzie widać. Więc zmuszona jestem czekać do 2 grudnia na prywatna wizytę! Jak ja dam radę się pytam???
 
reklama
Witam mam wszystkie przyszłe mamusie :) mam pytanko. Robiłam 5 dni przed terminem miesiączki betę, której wynik był 2,3. Mimo to nie traciłam nadzieji. We Wtorek już po spodziewanym terminie miesiączki zrobiłam 2 testy jeden Wtorek wieczór i Środę rano, obydwa pozytywne :)
Bardzo się cieszę natomiast pytanie brzmi kiedy powinnam umówić się do lekarza aby potwierdzić ciążę?
Mam zaplanowaną wizytę na 14.11 którą umówiłam już dawno temu. Myślicie, że lekarz dojrzy coś na USG?
To już za 4 dni. Raczej nic widać nie bedzie. Najlepiej tak 5-7 tydzień. Pęcherzyk widać przy becie ponad 1000 o ile się nie mylę.a tak w ogóle gratulacje.
 
Do góry