reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja robiłam w 4tc5d ale nie wiem czy pisać wynik, bo każda ciąża jest inna i myślę, że najwięcej dowiesz się na wizycie u gina :) nie stresuj się na zapas! Poza tym u mnie jeszcze nie było widać pęcherzyka.
Teraz to już napisz bo mnie ciekawość zje. Niby w normach się mieszcze a okres powinnam mieć w poniedziałek więc wiem że czas jest i tak beta nie będzie w tysiącach po 3 dniach od przewidywanej miesiaczki więc jakoś myślę pozytywnie. Moja koleżanka miała w tysiącach jak badała ale było 2 tygodnie po terminie miesiaczki więc czas jeszcze mam 🤣🤣
 
reklama
Teraz to już napisz bo mnie ciekawość zje. Niby w normach się mieszcze a okres powinnam mieć w poniedziałek więc wiem że czas jest i tak beta nie będzie w tysiącach po 3 dniach od przewidywanej miesiaczki więc jakoś myślę pozytywnie. Moja koleżanka miała w tysiącach jak badała ale było 2 tygodnie po terminie miesiaczki więc czas jeszcze mam 🤣🤣
Ja robiłam w 4+5 i miałam 1398, ale także uważam że to o niczym nie świadczy, bo liczy się przyrost. Mogłaś mieć równie dobrze owulacje 3-4 dni później skoro nie monitorowałaś. Poprzednią betę robiłam w 4+1 i miałam 300
 
Trochę mnie uspokoiłaś poczytałam różne wątki i każda ma różna więc póki krwi nie ma to byleby czekać do poniedziałku ;)
 
Byłam się zarejestrować do giną na NFZ. Prywatnie już jestem ale chce i tu i tu by nie płacić za badania i liczę że może będzie szybciej niż ten 2 grudzień. I wyobraźcie sobie ze byłam o 9 i nie mogłam się zarejestrować bo od 12 dopiero 🤦‍♀️🤦‍♀️ jutro muszę pojechać znowu.
 
Byłam się zarejestrować do giną na NFZ. Prywatnie już jestem ale chce i tu i tu by nie płacić za badania i liczę że może będzie szybciej niż ten 2 grudzień. I wyobraźcie sobie ze byłam o 9 i nie mogłam się zarejestrować bo od 12 dopiero 🤦‍♀️🤦‍♀️ jutro muszę pojechać znowu.
polska sluzba zdrowia.. placi czlowiek skladki a jak cos potrzeba to w 90% prywatnie sie korzysta bo albo nie ma miejsca albo termin taki ze lohoho albo problem nie jest refundowany... to sie przydaje tylko wtedy jak sie powaznie zachoruje i np jakas operacja jest, wkurza mnie to okropnie
 
reklama
polska sluzba zdrowia.. placi czlowiek skladki a jak cos potrzeba to w 90% prywatnie sie korzysta bo albo nie ma miejsca albo termin taki ze lohoho albo problem nie jest refundowany... to sie przydaje tylko wtedy jak sie powaznie zachoruje i np jakas operacja jest, wkurza mnie to okropnie
Na nfz ostatnio rodziłam i miałam w ciąży wizytę u diabetologa, prenatalne 1 i 2 symestru, amiopunkcie, kariotypy. A tak to nie pamiętam kiedy korzystałam.
 
Do góry