reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Heloooł. Czytam i widzę ze nie tylko mi się pohopsiało ze spaniem. Cały tamten tydzień byłam na L4 a zamiast się wyspać 4,5 budziłam się i tyle spania. Dzisiaj już o 2giej w nocy się obudziłam 😳
 
a jak tam Olka, jesteś już po?
Tak ale żałuje tej dzisiejszej wizyty na NFZ co za lekarz masakra 😔jestem dziś 5+4 zarodka brak widoczny pęcherzyk żółtkowy … lekarz mówi ze już powinien być zarodek i patrząc na moja historie mówi do mnie (proszę nie liczyć na zbyt wiele ) masakra 😢
 
Tak ale żałuje tej dzisiejszej wizyty na NFZ co za lekarz masakra 😔jestem dziś 5+4 zarodka brak widoczny pęcherzyk żółtkowy … lekarz mówi ze już powinien być zarodek i patrząc na moja historie mówi do mnie (proszę nie liczyć na zbyt wiele ) masakra 😢
Co za buc jeden. Toć tak wcześnie nie musi być zarodka! A nawet jeśli to idzie to powiedzieć delikatniej!
 
Tak ale żałuje tej dzisiejszej wizyty na NFZ co za lekarz masakra 😔jestem dziś 5+4 zarodka brak widoczny pęcherzyk żółtkowy … lekarz mówi ze już powinien być zarodek i patrząc na moja historie mówi do mnie (proszę nie liczyć na zbyt wiele ) masakra 😢
na NFZ to pewnie ma taki sprzęt, że nie ma się co dziwić, że nic nie zobaczył.. trzymam kciuki żeby na następnej wizycie była piękna fasolka! Musi być dobrze, przecież to, że wcześniej Ci nie wyszło nie oznacza, że teraz też tak będzie.. nie zamartwiaj się na zapas tylko najlepiej poszukaj sobie innego lekarza.
 
reklama
Heloooł. Czytam i widzę ze nie tylko mi się pohopsiało ze spaniem. Cały tamten tydzień byłam na L4 a zamiast się wyspać 4,5 budziłam się i tyle spania. Dzisiaj już o 2giej w nocy się obudziłam 😳
jeej ja też w nocy nie mogę zasnąć, wczoraj chyba grubo po 12 zasnęłam a o 2 pobudka do pracy jak wróciłam o 7.30 i usiłowałam zasnąć to dopiero po 10 zasnęłam ale na 13 miałam lekarza więc tylko 1.5h pospałam. Teraz trochę odespałam i mam nadzieję, że to mi nie zaburzy kolejnej nocy :(
 
Do góry