reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dzień dobry dziewczyny. U mnie przed blokiem stawiają dziś choinkę. Wieczorem będę miała już świąteczny klimat ☺️ Młoda ostatnio ranny ptaszek 🤦 a ja bym pospala. Mnie też zimno wiecznie. Dodatkowy sweter. Bluza. A reszta w krótkich rękawach po mieszkaniu zasuwa.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny. U mnie przed blokiem stawiają dziś choinkę. Wieczorem będę miała już świąteczny klimat ☺️ Młoda ostatnio ranny ptaszek 🤦 a ja bym pospala. Mnie też zimno wiecznie. Dodatkowy sweter. Bluza. A reszta w krótkich rękawach po mieszkaniu zasuwa.
Kocham święta i ten nastrój i wystrój więc my juz w sobotę stroimy Chałupke 😁
 
Dobrze wiedzieć. Muszę stara kartę ciąży wyciągnąć. Jedno mniej by było.
dokładnie bbo na te badania jednal trochę trzeba z portfela wywalić
Ja mam znowu jakieś głupie rozkminy, że coś nie tak jest, bo jakoś mniej czuję brzuch, nie jest mi tak niedobrze jak było jeszcze w zeszłym tyg ehh chyba moja chora głowa trochę szaleje ale boję się wciskać na usg kontrolne bo ta lekarka pomyśli że jestem nienormalna. Poprzednia ciąża zatrzymała się właśnie mniej więcej na tym tygodniu ale w niej nie miałam praktycznie żadnych dolegliwości prócz bólu piersi a teraz mam chyba wszystko i tak jak Wam też mi jest zimno choć czasem mam takie uderzenia gorąca że w momencie mnie pot oblewa 😅 co tu robić zwariuję sama ze sobą
 
Dziewczyny jak to jest z ta grupa krwi?? Jak robiłam w Poprzedniej ciąży 4.5 roku temu to teraz też muszę?
No właśnie mi lekarz w poprzedniej ciazy kazał powtarzać i to na początku ciazy i na koniec chyba , dlatego ze przeciwciała sie mogą zmienić , i teraz pewnie tez będę musiała to badanie znów robić 🫣 mam RH+
 
nie jeśli masz to badanie to wystarczy że pokażesz go lekarzowi, moja gin sobie to skserowała na zmniejszeniu i wpięła mi do karty ciąży :)
Hmm , to fajnie masz widzisz , mi gin za każdym razem każe powtarzać grupę krwi bo mogą się zmienić przeciwciała , może to zależy od lekarza..
 
reklama
No właśnie mi lekarz w poprzedniej ciazy kazał powtarzać i to na początku ciazy i na koniec chyba , dlatego ze przeciwciała sie mogą zmienić , i teraz pewnie tez będę musiała to badanie znów robić 🫣 mam RH+
Moja ginekolog mówiła we wtorek że jeśli mam RH+ to nie muszę badać ale podobno przeciwciała się mogą zmienić więc sama nie wiem czy to badać czy nie.
 
Do góry