reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Witam drogie Panie 👋
Właśnie dołączyłam do grupy, termin 8 lipiec 2022 :)
Mam 27 lat, spodziewam się pierwszego dziecka, a dokładnie córeczki.
Pozdrawiam Was cieplutko!

Cześć, też mam dokładnie ten sam termin porodu 🤩
Też moje pierwsze dziecko, synek będzie ale wiek podobny mamy. Zdążę urodzić jeszcze jako 26 latka ale kilka tyg później już będę 27 latka.

Pozdrowionka :)
 
Cześć, też mam dokładnie ten sam termin porodu 🤩
Też moje pierwsze dziecko, synek będzie ale wiek podobny mamy. Zdążę urodzić jeszcze jako 26 latka ale kilka tyg później już będę 27 latka.

Pozdrowionka :)
Rewelacyjnie 🥰 ! Gratulacje ! Ja jeszcze 26latka, ale urodzę już jako 27 :) Cieszę się bardzo, że na grupie znalazła się też osoba, która jest w moim wieku i również spodziewa się pierwszego dzieciątka
 
Dziewczyny bardzo dużo postów już napisałyście, ciężko mi wszystko przeczytać, ale pomału może uda mi się nadrobić 🤓 Wstyd się przyznać, ale dopiero co się obudziłam 🙈 Jak tam u Was ze spaniem w nocy? Dziś zasnęłam prawie o 6 rano, chyba pobiłam już rekord, ale odkąd jestem w ciąży przeważnie i tak zasypiam koło 2/3 w nocy, oprócz tego okresu jak jeszcze chodziłam do pracy, taki tryb nocny mi się uruchomił 🤷‍♀️
 
To mam podobnie jak przebudzę się jeszcze do toalety, to potem godzinę/dwie nie mogę spać i dosypiam 😅 A jak Wasze nastawienia? Przygotowania? Ja mam wrażenie, że jestem jeszcze w lesie ze wszystkim, chociaż mam 9letnia siostrę i zajmowałam się nią po tym jak mama wróciła do pracy, ale to mi się wszystko takie odległe wydaje, nurtują mnie pytania, czy będę wiedziała co w odpowiedniej chwili robić po porodzie, też tak macie? Dziś mam pierwsze zajęcia ze szkoły rodzenia, może tam mi trochę rozjaśnią umysł 😀
 
Hej, ja śpię od około 23.30 do 7.00 raczej bez problemu … chyba że mąż chrapie 🙈🙈🙈🙈

Z przygotowaniami tez jestem do tylu ale się nie spieszę z zakupami. Za to jestem na bieżąco z opiniami rzeczy które chce kupić :). Wybieramy się z mężem do dużego sklepu by pojeździć wózkami, oglądać foteliki, łóżeczka, dostawki.
Ja wczoraj zapisałam się do szkoły rodzenia i czekam aż ruszy moja grupa :)
 
reklama
Hej, ja śpię od około 23.30 do 7.00 raczej bez problemu … chyba że mąż chrapie 🙈🙈🙈🙈

Z przygotowaniami tez jestem do tylu ale się nie spieszę z zakupami. Za to jestem na bieżąco z opiniami rzeczy które chce kupić :). Wybieramy się z mężem do dużego sklepu by pojeździć wózkami, oglądać foteliki, łóżeczka, dostawki.
Ja wczoraj zapisałam się do szkoły rodzenia i czekam aż ruszy moja grupa :)
Ja jestem po pierwszych zajęciach i jestem zadowolona, wręcz zachwycona! Tematem było karmienie, położna rozwiała wszelkie wątpliwości, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam a nawet więcej, mam wrażenie, że po tych zajęciach pozjadalam wszystkie rozumy, oczywiście jeszcze teorię trzeba przełożyć na praktykę 😁
 
Do góry