reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

@Kalusiaj
Dziewczyny problemy z tarczycą mam od15 lat, Hashimoto. Przecież TSH 3,2 jest w granicach normy popatrzcie na widełki waszego labolatorium ale zazwyczaj norma to od 0,3-5,0 czasem 0,25 -4,74. Dlaczego od razu brać syntetyczny hormon ?? Można sobie zrobić więcej szkody niż pożytku. Są lekarze którzy trochę powyżej normy TSH hormonu nie dają tylko próbują jeszcze jodem podratować.
Dla ciazy jest inna norma, ta ktora ty podajesz nie jest dla ciężarnych
 
reklama
Dla ciazy jest inna norma, ta ktora ty podajesz nie jest dla ciężarnych
Tak macie racje.. sorry patrzyłam na widełki dla osoby dorosłej zamiast dla ciężarnej. Ja z tych co unika leków jak ognia oczywiście jeżeli nie trzeba... sterydy i inne dziadostwo omało nie zabiły mojego 3 latka i jestem trochę przewrażliwiona...
 
czy Was tez tak boli głowa.. dudni mi w niej, boli cała jak na migrenę, zamykam oczy i migocze świat tysiącem barw i tym, że się kręci nie wspomnę, i to uczucie napływające krwi... eh
 
@EweLas92
@Katrinaka
@KNorka
@sylwunia82
Dziewczyny pięknych widoków na USG[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji110]
Wcisnęłam się wcześniej. Dzisiaj byłam sprawdzić czy ciąża w macicy bo mam 5t2d. Pęcherzyk widoczny. Z usg ciąża 5t6d.za 2 tyg kolejna wizyta na stwierdzenie obecności zarodka. W piątek ide po skierowanie na prenatalne i badania krwi do poradni bo tam też moja ginekolog przyjmuje i badania z krwi będę miała darmowe bo na NFZ. Proszę wpisz mi następna wizytę na 7 grudnia. Najgorsze dwa tyg przede mną.
 
Ja mam dwie karty ciazy, lekarz do którego chodzę prywatnie wie ze wcześniej bylam na nfz. Znam osoby które nie mówią o tym 🙂
Ale pamiętajcie, że teraz wszystko jest w systemie i pewnie sprawa utrzyma się w tajemnicy do pierwszego zwolnienia, bo będzie widać kto wystawił, wystarczy że pesel wpisze i wszystko będzie jasne.
 
Ja już po
Dzidziuś jest prawdopodobnie jeden😂 choć w pewnym momencie było widać 2 serca wg lekarza, ale inny obraz zrobił i jeden. Ma 9mm.
Wg om 15 lipiec wg USG 13.07
Od razu dostałam na krzywą cukrową że względu na historię wcześniejsze i resztę badań.
No i skierowanie na. Prenanatlne na NFZ
 
reklama
Do góry