reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Dziewczyny a ja mam takie pytanie 😁 jako że w ciąży ostatnio byłam 12 lat temu troszkę się zmieniło 😁 zamierzacie kupować sobie np poduszki ciążowe czy jakiekolwiek gadżety podczas ciąży? Albo możecie polecić coś co fajnie się sprawdza i przydaje się do walki z niedogodnościami ciążowymi? 😁 Wiem że jeszcze jest na to czas, ale tak przeglądam sobie neta i jest mnóstwo gadżetów o których nie miałam pojęcia że istnieją 😋
 
reklama
Dziewczyny a ja mam takie pytanie 😁 jako że w ciąży ostatnio byłam 12 lat temu troszkę się zmieniło 😁 zamierzacie kupować sobie np poduszki ciążowe czy jakiekolwiek gadżety podczas ciąży? Albo możecie polecić coś co fajnie się sprawdza i przydaje się do walki z niedogodnościami ciążowymi? 😁 Wiem że jeszcze jest na to czas, ale tak przeglądam sobie neta i jest mnóstwo gadżetów o których nie miałam pojęcia że istnieją 😋
Ja myślę o tej poduszce bo nie mogę sobie znaleźć miejsca w łóżku
 
Jestem po wizycie! Ciąża według usg ma 7+3 tyg, termin na 2 lipiec, zarodek niecałe 13mm i najważniejsze- [emoji173] bije pięknie! Dostałam skierowanie na badania z krwi i za 2 tygodnie kolejna wizyta [emoji846]
20201116_180513~2.jpeg
 
Chodzisz do Polskiego ginekologa ? Mi w Niemczech zadań ginekolog nie chciał wykonać usg w 5 tygodniu no chyba że Pani doktor, która była polskim lekarzem praktykującym za granicą ....
Chodzę do polskiego ginekologa, ale myślę że to nie ma nic wspólnego bo byłam również u Niemca i naprawdę nigdy nie było z tym problemu, a to moja 3 ciąża [emoji848] zresztą u znajomych również. Dlatego jestem w szoku [emoji6] miałam usg w 5 tc, teraz kazali przyjść za 2 tygodnie i normalnie mam już też Mutterpass..
 
Hej. Dołączam do forum. Termin z aplikacji 2.07.
Poza spotkaniem z położną i rozmową o odżywianiu itp. Nie miałam żadnych wizyt. Pierwsze pobranie krwi wg. Planu 9.12, a usg 23.12. Nie mieszkam w Polsce i to standardowa procedura tutaj. Nie ma prywatnej służby zdrowia, wiec nie da się „kupić„ usług. Pozostaje czekać.
 
Dziewczyny a ja mam takie pytanie 😁 jako że w ciąży ostatnio byłam 12 lat temu troszkę się zmieniło 😁 zamierzacie kupować sobie np poduszki ciążowe czy jakiekolwiek gadżety podczas ciąży? Albo możecie polecić coś co fajnie się sprawdza i przydaje się do walki z niedogodnościami ciążowymi? 😁 Wiem że jeszcze jest na to czas, ale tak przeglądam sobie neta i jest mnóstwo gadżetów o których nie miałam pojęcia że istnieją 😋


Dla mnie ta poducha między nogi była rewelacyjna, zwłaszcza przy sporym już brzuszku. Tym razem tez zainwestuje.
 
reklama
Do góry