reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
wczoraj przestałam krwawic. po dzisiejszej konsultacji z lekarzem wykonałam ( zgodnie z zaleceniem) test (jakieś 20 minut temu). albo mnie się wydaje albo jest przyrost (wyrazniejszy test ). Przyznam, że nic nie rozumiem ... wizyta u lekarza rodzinnego dopiero w środę...
 

Załączniki

  • 20201115_124533.jpg
    20201115_124533.jpg
    330,1 KB · Wyświetleń: 100
Ja muszę spróbować z tym mlekiem właśnie. W nocy sie nie budziła już potem na to mleko? Bo On się ciagle budzi 2-3 razy na pierś i się boję , że to nasza przeszkoda główna.
U mnie mąż przejął usypianie ale dalej walczymy bo usypia jedynie na rękach 🙈Obecnie pije jeden bidon do snu i przesypia całą noc a czasem się budzi i wtedy dostaje znowu mleko z bidonu. A odstawiałam we wrześniu wiec niedawno. Śpi dużo lepiej odkąd zakończyliśmy kp.
 
U mnie mąż przejął usypianie ale dalej walczymy bo usypia jedynie na rękach 🙈Obecnie pije jeden bidon do snu i przesypia całą noc a czasem się budzi i wtedy dostaje znowu mleko z bidonu. A odstawiałam we wrześniu wiec niedawno. Śpi dużo lepiej odkąd zakończyliśmy kp.
a szybko Lea załapała picie mleka? Bo ja raz dałam Szymkowi w bbox i po łyku rzucił w kąt i nie chciał za nic do buzi... I się poddałam...
 
a szybko Lea załapała picie mleka? Bo ja raz dałam Szymkowi w bbox i po łyku rzucił w kąt i nie chciał za nic do buzi... I się poddałam...
Na początku piła tak malutko po 20/30ml a teraz cały bidon a czasem i to mało, więc może Szymek też potrzebuje czasu na zaakceptowanie nowego smaku? Ja kupuje to bio z piątnicy.
 
reklama
Na początku piła tak malutko po 20/30ml a teraz cały bidon a czasem i to mało, więc może Szymek też potrzebuje czasu na zaakceptowanie nowego smaku? Ja kupuje to bio z piątnicy.
muszę spróbować, może jakoś załapie smak. Ja i z kakao próbowałam, ale w sumie ani Szymek ani Kuba nie lubią tego smaku. Chyba po mężu, bo ja kakao uwielbiam 😁
 
Do góry