reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny bez paniki. Dla pocieszenia. Ja mam 1 USG dopiero za dwa tygodnie 24.11. Kręgosłup w dolnej części kręgosłupa boli mnie tak.. Że chodze normalnie na masaze... Właśnie czekam..Cycki mnie jakiś specjalnie nie bolą, mdłości raz są raz nie.. Kartke o ciąży mam... Że względu na ciężka prace i komplikacje w pierwszej.. Ale nie widziałam ani prcherzyka ani serduszka.. I za to lubie między innymi Niderlandy.. ❤ w pracy wiedza i szanują mój stan.
Podbrzusze mnie boli i to w sumie tyle.. Co ma być to będzie..

Jeżeli chodzi o plemienia w poprzedniej ciąży w 5 tyg trafiłam do szpitala z krwawieniem... Ani tabletek ani nic.. Moja Liwia urodziła się w 36 tyg cała i zdrowa! Więc bądźcie dobrej myśli.

Witam wszystkie nowe 🙂🙂
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Dzisiaj zrobiłam test i wyszła taka kreseczką jak poniżej na zdjęciu. Strasznie się boję, ponieważ w lipcu przeszłam zabieg łyżeczkowania w 10 tyg, bo ciąża zatrzymała się w okolicach 6 tyg. Mam już 11 latka w domu. Mam 38 lat, wiem stara już jestem 😉. Na betę nie idę, bo przy ostatniej ciąży rosła mi do samego zabiegu i było ponad 120 tys. Nie chcę się denerwować przyrostami, wiem, że co ma być to i tak będzie. Ale strach mnie ogarnął Paniczny. W duchu się bardzo cieszę, ale różnie to bywa. Mąż jeszcze o niczym nie wie. Teraz będę sprawdzać czy kreska ciemnieje i zapisuje się odrazu na wizytę. Ostatnia @ miałam 18 października. Pierwszy cykl po zabiegu miał 23 dni, a ten nie wiem ile by miał. Wcześniejsze trwały 24_28 dni. Czy mogę do Was dołączyć?
 

Załączniki

  • IMG_20201109_114037.jpg
    IMG_20201109_114037.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 101
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Dzisiaj zrobiłam test i wyszła taka kreseczką jak poniżej na zdjęciu. Strasznie się boję, ponieważ w lipcu przeszłam zabieg łyżeczkowania w 10 tyg, bo ciąża zatrzymała się w okolicach 6 tyg. Mam już 11 latka w domu. Mam 38 lat, wiem stara już jestem 😉. Na betę nie idę, bo przy ostatniej ciąży rosła mi do samego zabiegu i było ponad 120 tys. Nie chcę się denerwować przyrostami, wiem, że co ma być to i tak będzie. Ale strach mnie ogarnął Paniczny. W duchu się bardzo cieszę, ale różnie to bywa. Mąż jeszcze o niczym nie wie. Teraz będę sprawdzać czy kreska ciemnieje i zapisuje się odrazu na wizytę. Czy mogę do Was dołączyć?
Oczywiscie ze możesz dołączyć ;)
 
Do góry