reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny! Powole sobie do Was dołączyć:)
6 dni temu (5 dni przed @) zrobilam test na którym pojawil sie cień potwierdzający ciążę. Od tego czasu zrobilam chyba 5 testów na których pieknie ciemniała kreska :) . To akurat clear blue z dziś .Zobacz załącznik 1193161

To się zgadza bo z @ wychodzi 4 + 6 :).
Termin to 30.06 albo 01.07 zależy od aplikacji.
Jestem meg. podekscytowana ale również lekko niepewna ponieważ w sierpniu dostałam krawienia w 6 tygodniu i niestety poroniłam. Mam już synka półtorej roku.
Mieszkam w UK :).
O hej Sechmet! :) razem nam tu będzie raźniej! :)
Jak najnudniejszej ciąży Ci życzę 😘
 
reklama
Ja biorę magne b6, szelaso i actifolin 2mg a mam kupione pregna plus i nie wiem czy brać tylko to czy pregna plus mój zestaw co biorę teraz. W poprzedniej ciąży poroniłam i na wynikach miałam zelazo tylko 24 przy normie od 80 a brałam całą ciążę pregna plus
Czy oprocz kwasu foliowego bierzecie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży?
 
U mnie z objawów to zawroty głowy:( dziś w pracy było mi ciężko, ogólnie to nie mam apetytu i muszę w siebie wmuszać. Z witamin przyjmuję wit. D, magnez, folik. Na witaminy dla ciężarnych jest jeszcze czas, w pierwszej ciąży pragnę zaczęłam dopiero w drugim trymestrze na polecenie lekarza.
 
IMG_20201027_193423.jpg
Mój dzisiejszy w dniu spodziewanej @
 
Cześć dziewczyny 😉 gratulacje pozytywnych testów i rosnących bet 😁. Ja jestem po becie i w sobotę oraz w poniedziałek, przyrost 183,3% więc liczę że będzie ok 😉 to moja 3 ciąża, mam już dwóch synków 3 latka i 1,5 roczniaka. Termin z om 2.07, a jak wyjdzie zobaczymy, starszak idealnie w terminie, z młodszym musiałam mieć wcześniej wywoływany poród. Co do witamin, biorę prenatal uno i d3, bo w sierpniu miałam masakrycznie niski poziom...
Z objawów, to jedynie takie bóle podbrzusza, jak na miesiączkę, mam cichą nadzieję, że tym razem pierwszy trymest mnie tak nie wymęczy 🙈
 
reklama
U mnie z objawów to zawroty głowy:( dziś w pracy było mi ciężko, ogólnie to nie mam apetytu i muszę w siebie wmuszać. Z witamin przyjmuję wit. D, magnez, folik. Na witaminy dla ciężarnych jest jeszcze czas, w pierwszej ciąży pragnę zaczęłam dopiero w drugim trymestrze na polecenie lekarza.
U mnie tez z jedzeniem ciężko, obiady jeszcze ok ale jakies kanapki z wedlina to staja mi w gardle...
 
Do góry