reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

To jakiś absurd .Ja dzisiaj byłam u gin (NFZ) no bo pani z rejestracji powiedziała że mam przyjechać i się sama zapytać czy mnie przyjmie bo termin wolny dopiero na za 2 tyg i bez problemu mnie przyjęła.
Dokładnie... Dlatego jutro ide prywatnie... Nie chcę sie użerać z tamtą
 
reklama
Dokładnie... Dlatego jutro ide prywatnie... Nie chcę sie użerać z tamtą
Ta że dziewczyn trzeba walczyć o swoje
,u mnie gin stwierdziła wczesna ciąża i powiedziała że endometrium grube ,ciążowe ,było widać malutki pęcherzyk ,jajniki ok i macica tak samo .Powiedziała że to 4 tc 1 dzień ,następna wizyta za 2tyg
 
Gratuluję bliźniaków [emoji3059]
Wiesz może jak przyrastał beta? Ja mam właśnie pełno bliźniaków w rodzinie i o nich marzę [emoji7] ale moja beta przyrasta o 85 procent oraz 104 procent więc pewnie to za mało na bliźniaki :( też dziś mam 5+4
 
Jak tam wasze samopoczucie ?
Bo moje bardzo dobre ! Dzisiaj jestem 8 dni po spodziewanej miesiące i zrobilam test żeby się upewnić czy to nie sen .
Bety nie robie ;)
 
Hejka, dzisiaj byłam na wizycie tylko pęcherzyk widać a ciąża niby wcześniejsza o tydzień. Czyli z tego co lekarz mi powiedział nie 5+1 tylko 4+1.
Duphaston mam brać trzy razy dziennie po jednej tabl. i narazie żadnych badań nie robić.
Nast. wizyta 30 listopada i wtedy jak już będzię wdać zarodek to zleci mi badania.
U mnie też gin stwierdziła 4+1 dzień .A dlaczego masz przepisany duphason mówił ci ?
 
Mam dokładnie takie samo podejście co Ty :) też sprawdzałam czy testy tej samej firmy ciemnieją, tak było i to spore różnice widziałam i teraz czekam na wizytę tak jak napisałaś 7-8 tydzień [emoji6]
Gratuluję serdecznie ! Podwójne szczęście:)
Ja sie mało odzywam ale syn chorował zeszły tydzień. Dzis wrócił do zlobka a ja do pracy. Właśnie wróciłam do domu, wlałam wody do wanny i odpoczywam bo tydzień poprzedni był męczący.
Fajnie, że część z Was ma już wizyty umówione. Ja się zapisuje prywatnie na jakos 7-8 tydzień ciąży. Obecnie jestem 5 + 6. Bety nie robię bo tu nie robią od tak.
Za to robiłam sporo testów by sprawdzić czy kreska ciemnieje.. wczorajszy clear blue pokazał, że hormon rośnie. Na tym poprzestaje. Teraz tylko spokojnie do USG.
 
Witajcie kochane,
ja wczoraj byłam na pierwszym USG
i muszę się pochwalić na ekranie widać dwa zarodeczki ❤ ❤
Bardzo się cieszę i w ogóle mnie to nie martwi, mamy trochę bliźniaków w rodzinie i nawet trojaczki, wiec nic strasznego. To moja czwarta ciąża wiec będę miała teraz pięcioro dzieci. Jak dla mnie bosko :D:oo_O:D
Gratuluję ♥️♥️♥️
Dużo zdrówka dla was 🥰
 
Cześć, też przywitam się na lipcowych mamach.
Test robiłam w tamtym tygodniu w środę w terminie @ i pojawiły się dwie kreseczki.
Termin porodu według kalkulatorów to 07.07.2021, chociaż aplikacja o której wcześniej pisałyście pokazała 06.07.2021.
Na pierwszą wizytę umówiłam się na 20.11.
Wszystkim gratuluje ciąży.
Hej.
Gratuluję ♥️
Mi jedna aplikacja pokazuje termin porodu 13.07 druga zaś 20.07, jak będzie w rzeczywistości to się okaże :)
Dużo zdrówka dla Was :)
 
reklama
Witajcie kochane,
ja wczoraj byłam na pierwszym USG
i muszę się pochwalić na ekranie widać dwa zarodeczki ❤ ❤
Bardzo się cieszę i w ogóle mnie to nie martwi, mamy trochę bliźniaków w rodzinie i nawet trojaczki, wiec nic strasznego. To moja czwarta ciąża wiec będę miała teraz pięcioro dzieci. Jak dla mnie bosko :D:oo_O:D
Podwójne gratulacje 👍❤️
 
Do góry