reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ja swoją pracę lubię ale mam nienormalnego szefa ;) własną matke by sprzedal przez własne ambicje.
Póki co pracuje zdalnie więc się nawet nie śpieszę z nowinkami o ciąży.
Ehhh no z tym szefostwem to często tak bywa niestety :D
Ja nie czytam jeszcze za dużo, ponieważ poroniłam pierwszą ciążę, a ta od początku też do najłatwiejszych nie należy i strach ciągle mi towarzyszy.
Ale wierzę, że już niedługo będę mogła rzucić się w wir przygotowań :)
 
a może po prostu niedokładnie się podmyłaś przed badaniem? Pewnie wystarczy powtórzyć badanie.
Wiesz, że też o tym pomyślałam ?
Ale jeszcze jedno mnie zastanawia, bo w ubiegły czwartek miałam USG i jak wróciłam wieczorem do domu to czułam pieczenie podczas sikania i jeszcze rano to się powtórzyło, a później już było dobrze, więc nie konsultowałam tego z lekarzem, bo myślałam, że to po badaniu, ale może wtedy zaczęła mi się jakaś infekcja?
No cóż okaże się, ale jestem spokojniejsza po waszych odpowiedziach :)
 
A czy któraś z Was miała w wyniku moczu liczne bakterie ? Mi niestety wyszły skontaktowałam się z moim lekarzem i kazał zrobić posiew moczu jutro dostarczę do laboratorium, ale czytam, że na wynik czeka się 2-3 dni :/ Mam nadzieję, że przez ten czas to nie zaszkodzi ciąży...
Ja tak miałam ale dodatkowo miałam też aktywne leukocyty...wtedy po przebudzeniu od razu napełniłam kubeczek bo tak bardzo bardzo mi się chciało a musiałam szybko zanieść próbkę do przychodni bo było już późno.
Mi pani doktor kazała zrobić drugi raz. Powiedziała, że czasem złe podmycie się przed oddaniem moczu powoduje, że są w nim bakterie zawarte w śluzie który mamy w ciąży.... i za drugim razem było już ok. [emoji846]
 
O to fajnie jeszcze przed nowym rokiem pewnie już się dowiesz czy dziewczynka czy chłopczyk :)
Mi w tym terminie wypada 11+6tc, więc pewnie za wcześnie będzie.
No ja teraz mam 11 (10+6) , za 2 tyg. będę miała 13 (12 +6) ... choć moja doktor mówi , że zawsze jest uznawane
3 plus/minus 6 dni... Zobaczymy czy coś nam ta kruszynka pokaże [emoji846]
 
Ja tak miałam ale dodatkowo miałam też aktywne leukocyty...wtedy po przebudzeniu od razu napełniłam kubeczek bo tak bardzo bardzo mi się chciało a musiałam szybko zanieść próbkę do przychodni bo było już późno.
Mi pani doktor kazała zrobić drugi raz. Powiedziała, że czasem złe podmycie się przed oddaniem moczu powoduje, że są w nim bakterie zawarte w śluzie który mamy w ciąży.... i za drugim razem było już ok. [emoji846]
Ja leukocyty mam negatywne i ogólnie wszystko reszta się zgadza po za tym jeszcze, że krew jest obecna, ale to przez to, że krwiak mi się oczyszcza i plamie.
Jutro mój partner zawiezie próbkę i się okaże w tym tygodniu.
Ja podmyłam się samą wodą, a czytałam, że trzeba też mydłem i teraz nie wiem jak zrobić żeby było dobrze ?
 
reklama
Ooo to jednak nasze wyniki się różnią, ale napisz co Ci powie lekarz :)
Po 18 napiszę
Ja tak miałam ale dodatkowo miałam też aktywne leukocyty...wtedy po przebudzeniu od razu napełniłam kubeczek bo tak bardzo bardzo mi się chciało a musiałam szybko zanieść próbkę do przychodni bo było już późno.
Mi pani doktor kazała zrobić drugi raz. Powiedziała, że czasem złe podmycie się przed oddaniem moczu powoduje, że są w nim bakterie zawarte w śluzie który mamy w ciąży.... i za drugim razem było już ok. [emoji846]
Ja zawsze wchodze pod prysznic podmywam się i łapię środkowy mocz
 
Do góry