reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja właśnie po wizycie jest pecherzyk ale nie ma jeszcze nic w srodku. Dziś 5 t 2 d czyli zaczął się 6 tydzień. Beta w sobotę wynosiła 8619. Kurcze martwię się... Lekarz mówi że może tak być że nie widać jesCze zarodka. Pecherzyk ma 1.24 cm.
I kiedy kazal ci znowu przyjsc? Moze faktycznie jest za wcześnie żeby coś zobaczyć
 
reklama
Wygląda na to że będę mieszać, część prywatnie a część na nfz (tutaj terminy powalające) z tym że i tu i tu będzie ten sam lekarz
 
Dziewczyny a badalyscie progesteron ? Ja wlansie odebrałam wynik 14,5 ng/ml 13 dpo wiec wydaje mi się baaardzo niski 😔odrazu wzięłam duphaston bo miałam w domu i na jutro umówiłam się do lekarza
 
reklama
Do góry