reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

@Katrinaka jak chcesz zacytować wiadomość to na dole postu, który chcesz zacytować klikasz "+cytuj"
20201130_212857.jpg

Potem pisząc post klikasz "wstaw cytat"
20201130_212940.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny u mnie 7tc0d. Ostatnie usg w czwartek pokazało zarodek i bijące serduszko. To moja 2 ciąża. Pierwsza zakończyła się w 7 tc(puste jajo). Usg pokazało również dość sporą torbiel w lewym jajniju(4.5cm) dodatkowo mam małego krwiak i z niego delikatne plamienie. Moje szczęście póki co jest bardzo umiarkowane bo jestem pełna obaw.
 
Cześć dziewczyny u mnie 7tc0d. Ostatnie usg w czwartek pokazało zarodek i bijące serduszko. To moja 2 ciąża. Pierwsza zakończyła się w 7 tc(puste jajo). Usg pokazało również dość sporą torbiel w lewym jajniju(4.5cm) dodatkowo mam małego krwiak i z niego delikatne plamienie. Moje szczęście póki co jest bardzo umiarkowane bo jestem pełna obaw.
Trzymam kciuki żeby torbiel i krwiaki wsiaknely
 
Jezu jak pomysle o jutrze to mam nocke z glowy tez sie boje ze bedzie puste jajo albo brak rozwoju... chociaz jak bylam 17 listopada to na przyblizeniu Pani mowi ze cos tam pomalutku widac bylo, z reszta ja tez widzialam jakby cos tam w tym pecherzyku bylo... no nie wiem w glowie mam masakre. Nawet nie wiem co na tym etapie sie robi szpital czy co.. ehh
 
Jezu jak pomysle o jutrze to mam nocke z glowy tez sie boje ze bedzie puste jajo albo brak rozwoju... chociaz jak bylam 17 listopada to na przyblizeniu Pani mowi ze cos tam pomalutku widac bylo, z reszta ja tez widzialam jakby cos tam w tym pecherzyku bylo... no nie wiem w glowie mam masakre. Nawet nie wiem co na tym etapie sie robi szpital czy co.. ehh
spokojnie. bedzie dobrze :) chyba kazda z nas boi sie troche kolejnego usg i tego co moze sie stac :) najlepiej myśleć.pozytywnie :)
 
reklama
Hej
Przyszłe mamusie mam 2 pytania :
1. Co myślicie o piwach 0%?
Ja nawet słyszałam o winach 0%. Próbowała któraś z Was?
Za dwa tyg. z narzeczonym mamy rocznice, chce coś upichcić pysznego bo przecież nigdzie się teraz nie pójdzie a na wynos zamawiać by jeść zimne to trochę kiepsko, chcę żeby przynajmniej trochę było romantycznie i myślę nad kupnem[emoji848]


2. Czy macie zwierzątka? Jaki macie stosunek do zapoznania domownika z małym człowieczkiem? Na jednej z grup na FB czytałam kilka komentarzy, że gdy przyjdzie dzidzia to będą izolować domownika od dziecka a w najgorszym przypadku gdzieś je oddadzą.
Ja mam młodego rudego kocurka , słodkiego psotnika którego w życiu bym nie oddała. Ogólnie uważam, że jak dobrze się wychowa swojego pupila to nie ma się czego bać bo z reguły zwierzak nie zrobi krzywdy dziecku bo traktuje je jak własne małe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry