reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Mnie właśnie ani jajniki ani podbrzusze nie boli
Mnie również. Jeszcze niedawno raz na jakiś czas coś tam czułam, ale od paru dni nie mam
U mnie 9+0 i niby nie mam brzucha ale jest jakos inaczej 😀 waga tez poki co taka sama, ale mam wrażenie że troche inaczej ciało wygląda i spodnie gniota
Ja jestem w 8t+5d i wydaje mi się, że odrobinę widać
Ja tak samo czasami mam wrażenie że zmiękły , ale tak jak piszesz to zależy od pory dnia .Np wieczorami wydają się być twardsze i pełniejsze .Czasami każe sprawdzać mojemu M czy aby nie są mniejsze 😂
Oo, ja też tak mam i trochę mnie to stresuje, ale może niepotrzebnie 😉 Pozdrawiam 😀
 
Zobacz sobie wózek ABC desing salsa 4. My kupiliśmy go 4 lata temu jak synek się urodził. Świetny wózek, zgrabny, super spacerowka. Wygląd też fajny my mieliśmy szart. Na szczęście nie sprzedalismy go i dla drugiego dziecka będziemy mieć
Pan w sklepie pokazał nam muuvo quick. Fajny, mały, miejski, zwrotny. Pasuje mi do pakowania się z nim do windy ale amortyzacja słaba, no i nie wiem czy mi nie odbije i nie będę zasuwac na spacery do lasu a tam on się nie sprawdzi. Cóż jeszcze trochę czasu jest ;)
 
Czy wy też tak boicie się kichnąć ? [emoji23]
Jak mnie zakręci i kichne to od razu zarywa mnie cały brzuch pachwiny i czuje jak mi brzuch pulsuje jak nieraz mięsień czy powieka tak drga i wgl mam wrażenie że dzidzia zaczęła się rozpychać powoli i to wszytsko się rozciągać. Budzi mnie w nocy czasami pobolewanie brzucha [emoji848]
Też mam obawy przed kichaniem 🤭 ale nie za każdym razem odczuwałam takie ciągnięcie, raz jest raz nie, ale obawa za każdym razem 😂
 
Dziewczyny jestem skłonna zrobić test papa sama dla siebie i na razie tylko na ten test mnie stać, od którego tygodni można go zrobić? I po teście papa jaki później ten droższy lepiej zrobić bo są różne i nie wiem który mi najwięcej powie o eventualnych chorobach? Chciałabym jednak być przygotowana na eventualne choroby choć mam nadzieję że takich nie będzie
 
Dziewczyny jestem skłonna zrobić test papa sama dla siebie i na razie tylko na ten test mnie stać, od którego tygodni można go zrobić? I po teście papa jaki później ten droższy lepiej zrobić bo są różne i nie wiem który mi najwięcej powie o eventualnych chorobach? Chciałabym jednak być przygotowana na eventualne choroby choć mam nadzieję że takich nie będzie
Pamiętaj że pappa musi być analizowane razem z usg prenatalnym.
 
reklama
Do góry