reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

W pierwszej ciąży bardzo się smarowałam i tak się cieszyłam 0 rozstępów, śliczny brzuszek a 2 tygodnie przed porodem brzuch dosłownie mi pękał 🙄I niestety mam rozstępy ale nie na całym brzuchu tylko w dole.
Kurcze rozstępy są bardzo genetyczne. Ja smarowałam cała ciążę a brzuch strasznie mi wysypało. Ogolnie już jako nastolatce mi wychodziły na nogach a nawet nie rosłam czy tyłam za specjalnie.. niestety czasem tak maja niektóre panie..
 
reklama
Ogólnie dziś wyszłam z siebie i stanęłam obok. Dzień dzwonienia po rejestracjach. Wpierw by zapisać się do diabetologa i endokrynolog i do Łaba by wyrobić krew kartę. Terminów nie ma. Do diabetologa najszybciej mam na 2 grudnia. nic wcześniej. Do endo nie wiadomo bo nikt się nie odezwał z infolinii. Szukają szczescia po prostu. A z krew karta to ostatecznie dodzwoniłam się do prywatnej jednostki bo wszędzie telefony albo zajęte alboe infolinia informuje że czas oczekiwany na połączenie to 30min... Dramat
 
reklama
Do góry