reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

Rozumiem cię. zrobiłam z 10 testów wszystkie pozytywne...A jak ostatnio rodzinnej wyszedł negatywny zgupiałam. Tłumaczyły, że często się zdarza. że testymedyczne są mniej czule niż te z apteki i pewno potrzeba porannego moczu. Ze zapraszają z probka porannego w piątek rano... A ja już zdążyłam sobie w mówić, że mam:
- pozamaciczna,
- torbiel na jajniku
-albo spadła ciąża a hcg jeszcze nie.
Mój mąż mówi, że do piątku prawdopodobnie przy mnie oszaleje. A do końca ciąży to już na pewno :)
Jak widzisz większość z nas tak ma :)
Będzie dobrze :) Trzymam kciuki za Was
Dziękuję za dobre slowa 😘😘😘
Ja sama uważam, że za 9 mc będę w wariatkowie a moje cycki będą jak u krowy bo non stop je dotykam czy aby napewno dalej bolą 🤦‍♀️
 
reklama
Ja już po wizycie . Jest zarodek ale niestety nie ma serduszka . Mam przyjść za tydzień , lekarz twierdzi że ciąża może być młodsza ale pierwszy blady test wyszedł mi 20 października. Oczywiście gdyby się coś zaczęło dziać to mam do niego dzwonić . To będzie ciężki i długi tydzień.
Ja na pierwszej wizycie miałam według OM 5+3 , serduszka nie było i lekarz mówił że ciąża według USG jest młodsza niż 5tc ale jak już będzie serduszko się pojawi to to się może wyrównać . Poszłam wczoraj 6+3 serduszko już było i już USG się pokryło z OM 😊 te aparaty świrują jak nie mają wszystkich pomiarów :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć wam. 🙋🏼‍♀️ Właśnie siedzę pod gabinetem w Diagnostyce, uraczona niezwykle obrzydliwym ulepem glukozowym. Teraz 2h czekania. Ja już wiem, ze będzie cukrzyca bo na czczo z palca w gabinecie wyszło mi 125 a norma ciążowa 70-90 także ten. 😏 załamka.
O kurde, w sobotę pójdę sobie tsh zbadać i cukier właśnie...
Aaa przypomniało mi się jak ostatnio zabieg miałam i potrzebny był wynik tsh to nie wzięłam tabletki rano i mnie położna poinformowala, że trzeba.... Zgłupiałam brać ją czy nie?
 
Cześć wam. 🙋🏼‍♀️ Właśnie siedzę pod gabinetem w Diagnostyce, uraczona niezwykle obrzydliwym ulepem glukozowym. Teraz 2h czekania. Ja już wiem, ze będzie cukrzyca bo na czczo z palca w gabinecie wyszło mi 125 a norma ciążowa 70-90 także ten. 😏 załamka.
spokojnie dadzą dietę :) A w najgorszym razie insulinę :) ciut częściej będą zapraszać na wizyty ale wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim! W piątek (4+6) idę na pierwszą wizytę u ginekologa. Myślicie, że na usg będzie coś widać? Wyczytałam gdzieś, że chociaż pęcherzyk powinien być widoczny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry