reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Hej dziewczyny. Można do Was dołączyć? Jestem nowa na forum, znalazłam je właśnie przypadkiem szukając wsparcia u osób a podobnej sytuacji 🙈 Z moich obliczeń wynika ze dziś mam 42 dc, to mój „pierwszy raz”, w styczniu poroniłam w okolicach 5 tygodnia. Staraliśmy się już ponad 2 lata, więc bardzo się cieszę ale też okropnie boję czy tym razem będzie wszystko ok. 16.11 mam pierwszą wizytę i dni ciągną się okrutnie... Mieszkam w Irlandii, tu wczesną ciążą nie bardzo się przejmują, także póki co idę prywatnie do polskiej ginekolog. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy lipcowe :-)
 
reklama
Hej dziewczyny. Można do Was dołączyć? Jestem nowa na forum, znalazłam je właśnie przypadkiem szukając wsparcia u osób a podobnej sytuacji 🙈 Z moich obliczeń wynika ze dziś mam 42 dc, to mój „pierwszy raz”, w styczniu poroniłam w okolicach 5 tygodnia. Staraliśmy się już ponad 2 lata, więc bardzo się cieszę ale też okropnie boję czy tym razem będzie wszystko ok. 16.11 mam pierwszą wizytę i dni ciągną się okrutnie... Mieszkam w Irlandii, tu wczesną ciążą nie bardzo się przejmują, także póki co idę prywatnie do polskiej ginekolog. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy lipcowe :-)
Witaj
Też dawno temu rodziłam w Irlandii 😋 i też chodziłam do polskiej kliniki
 
Ja właśnie wstałam pół godziny temu. Samopoczucie dobre. Dziewczęta czy też macie takie intensywne sny? o ludziach których nie widzieliście od lat? Kurde ja co noc. aż spać ciezko hah
Ja mam bardzo bardzo intensywne sny :D ale nie które są swietne, ostatnio np byłam na Santorini, był przepiękny zachód słońca, morze i duzo białych domków na skalach ❤❤❤
 
Ja mam bardzo bardzo intensywne sny :D ale nie które są swietne, ostatnio np byłam na Santorini, był przepiękny zachód słońca, morze i duzo białych domków na skalach ❤❤❤
Santorini 😍 Poleciałabym nawet w snach!
Ja też lubię, ale zależy o czym śnie... teraz serio jest dziwnie.. dużo snów erotycznych i katastroficznych haha
 
reklama
Hej dziewczyny. Można do Was dołączyć? Jestem nowa na forum, znalazłam je właśnie przypadkiem szukając wsparcia u osób a podobnej sytuacji 🙈 Z moich obliczeń wynika ze dziś mam 42 dc, to mój „pierwszy raz”, w styczniu poroniłam w okolicach 5 tygodnia. Staraliśmy się już ponad 2 lata, więc bardzo się cieszę ale też okropnie boję czy tym razem będzie wszystko ok. 16.11 mam pierwszą wizytę i dni ciągną się okrutnie... Mieszkam w Irlandii, tu wczesną ciążą nie bardzo się przejmują, także póki co idę prywatnie do polskiej ginekolog. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy lipcowe :-)

Hej!
Ja w 2018 poronilam na przełomie 7/8 tygodnia.
Tera po dwóch latach udało się zająć w drugą ciążę i też się okropnie martwię, narazie nie potrafię się cieszyć 😣 w piątek idę zrobić pierwsza betę, wizytę u lekarza mam na 2 grudnia ale nie wiem czy nie wybiorę się jeszcze wcześniej..
Oby wszystko się dobrze ułożyło! 🙏🙏🙏
 
Do góry