reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Niestety w zusie mi powiedzieli, że to musi załatwić pracodawca...
Nagina u mnie 5 tydzień mija od porodu a ja nawet takiej extra kasy którą się tutaj dostaje 6 tygodni przed porodem z kasy zdrowia do dziś nie dostałam bo mój pracodawca taki "szybki " jak i Twój... niemowiac że musze wniosek o macierzyński złożyć a oczywiscie też mój szef jelop mi nie przysłał takiego pisma do dzis i nie mogę złożyć wniosku bo tutaj w de mimo tego że jesteś zatrudniona to macierzyński płaci urząd miasta także jestem w czarnej dupie od paru tyg a na prawdę niema tego jakoś dużo...
 
Dziewczyny ile miałyście wizyt położnej w domu? U mnie była już 3 razy i na 4 się zapowiedziała, jestem trochę w szoku bo u znajomych to zazwyczaj po raz... Coś się zmieniło czy po prostu mają wątpliwości co do mojej opieki nad dzieckiem :D
 
Dziewczyny ile miałyście wizyt położnej w domu? U mnie była już 3 razy i na 4 się zapowiedziała, jestem trochę w szoku bo u znajomych to zazwyczaj po raz... Coś się zmieniło czy po prostu mają wątpliwości co do mojej opieki nad dzieckiem :D
U mnie byla raz i prosila zeby jej podpisac jakas kartke in blanco z ostatniej wizyty. Powiedziala zeby w razie problemow dzwonic to przyjdzie. Ale to roznie bywa. Moze jakas sluzbistka ci sie trafila :) mila chociaz?
 
Dziewczyny ile miałyście wizyt położnej w domu? U mnie była już 3 razy i na 4 się zapowiedziała, jestem trochę w szoku bo u znajomych to zazwyczaj po raz... Coś się zmieniło czy po prostu mają wątpliwości co do mojej opieki nad dzieckiem :D

4 razy chyba ze nie chce to musze napisac oświadczenie ze rezygnuje z potąd poloznej
 
@peszek ja się wciąż kulam w dwupaku. :)

Od dziś już jako sierpniówka :D ta ciąża to jakieś never ending story normalnie. Jednego dnia zgina mnie w pół a drugiego śmigam jak z motorkiem w dupce ;)
W piątek mam ostatnie ktg u gina i mam się wstawić w szpitalu...
W sumie to jestem trochę spokojnjejsza bo przynajmniej w końcu jakis konkretny termin :)
Pytanie tylko...która miała wywolywany poród i ile czekalyscie w szpitalu po przyjęciu na podlaczenie oxy,?
Bo jeśli będą mnie tam trzymać na sucho jeszcze kilka dni to się zalamie...
 
reklama
Dziewczyny ile miałyście wizyt położnej w domu? U mnie była już 3 razy i na 4 się zapowiedziała, jestem trochę w szoku bo u znajomych to zazwyczaj po raz... Coś się zmieniło czy po prostu mają wątpliwości co do mojej opieki nad dzieckiem :D
Ustawa przewiduje chyba 6 wizyt. Trafilas po prosru na rzetelna polozna. U mnie nie byla ani razu, tylko kazala do przychodni przyjechac.
 
Do góry