reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nam minęły wczoraj 3 tygodnie od porodu, a ja czuję się rewelacyjnie. Najchętniej zaczęłabym już ćwiczyć, żeby pozbyć się tych nadprogramowych kg ale wiem, że jeszcze za wcześnie... Wczoraj była u nas położna, Zuzia waży już 4180 g, co oznacza, że przybiera sporo [emoji16] wychodziłyśmy że szpitala z wagą 3360 g.
 
reklama
My chyba wreszcie dzis do domu.po tych kilku latach wypadlam z obiegu przypomnijcie ktore wkladki do stanika nie przyklejaly sie do poranionych sutkow? .w szpitalu okazalo sie po otwarciu ze zamowilam materialowe aventa ale bolesnie przyklejaja sie.Jakies rady jak dosc do siebie po cesarce .eh wczoraj przeryczalam ze nie tak mialam rodzic i wracac do formy

Ja mam teraz lovi, nie miałam jakoś mocno poranionych sutków, raczej lekko „nadwyrężone” ;) wiec w sumie nie wiem jakby było... ale ogólnie jestem zadowolona z nich. Pozamawialam różne, będę testować inne jak te się skończą :)
 
Hey dziewczyny sorki ze milczałam a przy 2 to już mnie czasu dla siebie hehe. No u mnie niestety angina się wdala jestem na antybiotyku wiec około 3 4 dni mały bez cyca[emoji22]. A tyle mam mleka ze aż szkoda wylewać no ale cóż zrobić. Gratulacje dla świeżych mamusiek [emoji7]. A jak tam u was jak sobie radzicie?:)
 
Hey dziewczyny sorki ze milczałam a przy 2 to już mnie czasu dla siebie hehe. No u mnie niestety angina się wdala jestem na antybiotyku wiec około 3 4 dni mały bez cyca[emoji22]. A tyle mam mleka ze aż szkoda wylewać no ale cóż zrobić. Gratulacje dla świeżych mamusiek [emoji7]. A jak tam u was jak sobie radzicie?:)
To czemu nie dostalas antybiotyku, przy ktorym mozna karmic?
 
reklama
Do góry