reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej Mamusie. Jestem tu nowa i chciałabym siw zapytac o 1 Wazna sprawę. Ile po cesarskim cięciu krwawilyscie ( odchody poporodowe ) ja jakieś 7 dni . Za mało ?
 
reklama
Hej Mamusie. Jestem tu nowa i chciałabym siw zapytac o 1 Wazna sprawę. Ile po cesarskim cięciu krwawilyscie ( odchody poporodowe ) ja jakieś 7 dni . Za mało ?

u mnie już 16 dni po cc i co prawda już niewiele ale jeszcze zdarza się, że w ciągu dnia coś poleci, pytałam położnej ile będzie trwało takie krwawienie to powiedziała, że to już zależy od organizmu i u niektórych to tydzień a u innych nawet 5 tygodni
 
hej dziewczyny
poradzcie mi jak i czy zmienic melko mojemu synkowi. maly od poczatku jest na zwyklym nan ale ma mega zaparcia wzdecia... chcemy zmienic mleko na nan comfort to na zatwardzenja ale troche sie boje ze jeszczce pogorsze sprawe .... prosze powiedzcie czy zmienialyscie mleko i jak to sie odbywalo i które mleko jest najlepsze na zatwardzenia i wzdecia. dodam ze moj maluch ma 15 dni

z gory dzieki
 
Hej Mamusie. Jestem tu nowa i chciałabym siw zapytac o 1 Wazna sprawę. Ile po cesarskim cięciu krwawilyscie ( odchody poporodowe ) ja jakieś 7 dni . Za mało ?
Ja juz 18 dni po (jej, jak ten czas leci...) i nadal, choc bardzo malo, rano troszke wiecej, ale to nic w porownaniu ze zwyklym okresem.

Jak z tym naszym spotkaniem? niech tylko te upaly troszke zejda...;/ albo jakos poznym popoludniem / wieczorkiem?
Czy wasze maluchy tez tak zle znosza upaly? Moj to istny aniol, tylko by jadl, spal, albo spokojnie lezy i sie patrzy. A dzisiaj strasznie sie umeczylismy... co zasnal, to po paru minutach sie wybudzal z wielkim placzem, juz nie wiedzialam co mu jest. Lezal w samym bodziaku na krotki rekaw, i wiecie co? chyba bylo mu po prostu za goraco... sciagnelam mu to (chyba troche gruba ta bawelna) i spi spokojnie teraz w samym pampersie.
W takich momentach zaluje, ze nie przeczyscilismy klimatyzacji w tym roku w mieszkaniu... myslalam ze nie bedziemy uzywac przy niemowlaku. Ehh, chyba trzeba bedzie to zrobic jednak.
Jak tam u Was? :)
 
hej dziewczyny
poradzcie mi jak i czy zmienic melko mojemu synkowi. maly od poczatku jest na zwyklym nan ale ma mega zaparcia wzdecia... chcemy zmienic mleko na nan comfort to na zatwardzenja ale troche sie boje ze jeszczce pogorsze sprawe .... prosze powiedzcie czy zmienialyscie mleko i jak to sie odbywalo i które mleko jest najlepsze na zatwardzenia i wzdecia. dodam ze moj maluch ma 15 dni

z gory dzieki
Ja właśnie dziś zmieniłam bo też tylko lekarz ciagle A to kropelki a to syropki , czopki dziś zmienilismy sami na hipp combiotik pre ha i właśnie mieliśmy druga kupke :)
 
Ja juz 18 dni po (jej, jak ten czas leci...) i nadal, choc bardzo malo, rano troszke wiecej, ale to nic w porownaniu ze zwyklym okresem.

Jak z tym naszym spotkaniem? niech tylko te upaly troszke zejda...;/ albo jakos poznym popoludniem / wieczorkiem?
Czy wasze maluchy tez tak zle znosza upaly? Moj to istny aniol, tylko by jadl, spal, albo spokojnie lezy i sie patrzy. A dzisiaj strasznie sie umeczylismy... co zasnal, to po paru minutach sie wybudzal z wielkim placzem, juz nie wiedzialam co mu jest. Lezal w samym bodziaku na krotki rekaw, i wiecie co? chyba bylo mu po prostu za goraco... sciagnelam mu to (chyba troche gruba ta bawelna) i spi spokojnie teraz w samym pampersie.
W takich momentach zaluje, ze nie przeczyscilismy klimatyzacji w tym roku w mieszkaniu... myslalam ze nie bedziemy uzywac przy niemowlaku. Ehh, chyba trzeba bedzie to zrobic jednak.
Jak tam u Was? :)
W kwestii spotkania, ja wstępnie proponowałam środę, ale przy tym upale mówię pas.

Odnośnie znoszenia temperatur, ja dzisiaj dziecko wierzyłam bez pieluchy, bo nawet w pieluszce za gorąco było.
 
Ja juz 18 dni po (jej, jak ten czas leci...) i nadal, choc bardzo malo, rano troszke wiecej, ale to nic w porownaniu ze zwyklym okresem.

Jak z tym naszym spotkaniem? niech tylko te upaly troszke zejda...;/ albo jakos poznym popoludniem / wieczorkiem?
Czy wasze maluchy tez tak zle znosza upaly? Moj to istny aniol, tylko by jadl, spal, albo spokojnie lezy i sie patrzy. A dzisiaj strasznie sie umeczylismy... co zasnal, to po paru minutach sie wybudzal z wielkim placzem, juz nie wiedzialam co mu jest. Lezal w samym bodziaku na krotki rekaw, i wiecie co? chyba bylo mu po prostu za goraco... sciagnelam mu to (chyba troche gruba ta bawelna) i spi spokojnie teraz w samym pampersie.
W takich momentach zaluje, ze nie przeczyscilismy klimatyzacji w tym roku w mieszkaniu... myslalam ze nie bedziemy uzywac przy niemowlaku. Ehh, chyba trzeba bedzie to zrobic jednak.
Jak tam u Was? :)

Ja to w ogóle żałuje ze nie mamy tutaj klimy, umieram... w poprzednim mieszkaniu miałam i wspominam z łezka w oku... myśle ze takie mega upały jak mamy tego lata nikomu nie sluza i gdybym miała taka możliwość to bym na pewno trochę chodziła...

No co do spotkania właśnie musimy chyba jakieś minimalne ochłodzenie ogarnąć...? :) My wyszliśmy teraz po19 i i tak jestem mokra po powrocie...
 
reklama
Do góry