reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hej hej, melduje się wciąż w dwupaku. Mam tydzień na rozkręcenie akcji albo szpital i wywołują :|
Zrobilam dziś taki maraton ze do domu wracalam zgieta w pół, ale wszystko puscilo...uparty osobnik zamieszkuje mi brzuch :)
 
reklama
My chyba wreszcie dzis do domu.po tych kilku latach wypadlam z obiegu przypomnijcie ktore wkladki do stanika nie przyklejaly sie do poranionych sutkow? .w szpitalu okazalo sie po otwarciu ze zamowilam materialowe aventa ale bolesnie przyklejaja sie.Jakies rady jak dosc do siebie po cesarce .eh wczoraj przeryczalam ze nie tak mialam rodzic i wracac do formy
 
My chyba wreszcie dzis do domu.po tych kilku latach wypadlam z obiegu przypomnijcie ktore wkladki do stanika nie przyklejaly sie do poranionych sutkow? .w szpitalu okazalo sie po otwarciu ze zamowilam materialowe aventa ale bolesnie przyklejaja sie.Jakies rady jak dosc do siebie po cesarce .eh wczoraj przeryczalam ze nie tak mialam rodzic i wracac do formy
Wiesz co ja tez plakalam ze mi cc zrobili, ale dochodzilam do siebie lepiej niz po sn.
 
reklama
Do góry