reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja już leżę na oddziale
Mały w kanale bardzo nisko
Waga wychodzi 3400 orientacyjnie
Ale nie mam wogole prawie wod
Czekam na testy czy faktycznie jeżeli tak to dziś wywołują i nie czekają na nic jeżeli się okaże ze to Antoś je sobie wypił to chyba jutro ale to będę wiedzieć dokładnie po rozmowie z ordynatorem i położna
Zdążyłam się już popłakać z nerwow i strachu
O kurde! Dobrze że już jesteś Karla dawaj znać jak będziesz wiedziała coś więcej
 
reklama
Ja już leżę na oddziale
Mały w kanale bardzo nisko
Waga wychodzi 3400 orientacyjnie
Ale nie mam wogole prawie wod
Czekam na testy czy faktycznie jeżeli tak to dziś wywołują i nie czekają na nic jeżeli się okaże ze to Antoś je sobie wypił to chyba jutro ale to będę wiedzieć dokładnie po rozmowie z ordynatorem i położna
Zdążyłam się już popłakać z nerwow i strachu
Trzymam kciuki!
 
Trzymam za was kciuki dziewczyny.
My mieliśmy podcinane wędzidełko . Żałuję że nie proponowali nam tego przy starszym bo też ma problemy . Witaminki i szczepienia braliśmy .
 
Ja już leżę na oddziale
Mały w kanale bardzo nisko
Waga wychodzi 3400 orientacyjnie
Ale nie mam wogole prawie wod
Czekam na testy czy faktycznie jeżeli tak to dziś wywołują i nie czekają na nic jeżeli się okaże ze to Antoś je sobie wypił to chyba jutro ale to będę wiedzieć dokładnie po rozmowie z ordynatorem i położna
Zdążyłam się już popłakać z nerwow i strachu
ja mam malo wodcale 4 cm dopuszczalne na tym etapie.dzis dostalam juz antybiotyk ,a jutro kardiolog
 
reklama
Dzień dobry...! :)

Byłam dzisiaj na KTG, mlody nie robił już takich akcji z tętnem jak tydz temu na szczęście, wszystko w granicach normy. Za tydz mam znowu KTG, w dniu terminu i wizytę u gina też- wtedy będą na bieżąco sprawdzać jak sytuacja, ale na pewno nie czekają tych przepisowych 10 dni z wywoływaniem... Chociaż oczywiście liczę że zacznie się samo.

@Tess.wien, @Lipcowa mamusia, @Danutka1234, gratulacje...! Dużo dobrych wiadomości dzisiaj :D

@Yulie, całe szczęście że wszystko dobrze sie skończyło... jak byłam w medicoverze na KTG tydz temu to też słyszałam akurat rozmowę że mega dużo cc mieli- planowane i nieplanowane właśnie i kombinowali jak wszystko ogarnąć.

Co do śpiworków podobno super są lodger z muppet shop, ja dostałam jakiś niemiecki w prezencie, firma Snüz i LaMillou, więc przy tym zostanę :)
 
Do góry