reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

hej dziewczyny
powoedzcie mi ile dawac mleka noworodkowi w 3 dniu. dokarmiam go sztucznym mlekiem dajemy 30 mlm i mu maloo dodatkowo wisi na cycku juz nie wiem co mamybrobic mleko sztuczne dajemy mu co 3 h i w moedzy czasie piers
 
reklama
yay, takie tu akcje, w szoku jestem i trzymam kciuki aby akcja poszla gladko i bez komplikacji! :)

I gratuluję wszystkim swiezo upieczonym mamusiom :) piękne te wasze maleństwa :)

Ja niestety przez noc przeszlam pęknięcie blony bebenkowej. Rozlegle zapalenie ucha srodkowego,wewnetrznego.
Jestem wykonczona, mam nadzieje ze to juz ostatnia taka niespodzianka przed porodem...
 
yay, takie tu akcje, w szoku jestem i trzymam kciuki aby akcja poszla gladko i bez komplikacji! :)

I gratuluję wszystkim swiezo upieczonym mamusiom :) piękne te wasze maleństwa :)

Ja niestety przez noc przeszlam pęknięcie blony bebenkowej. Rozlegle zapalenie ucha srodkowego,wewnetrznego.
Jestem wykonczona, mam nadzieje ze to juz ostatnia taka niespodzianka przed porodem...

O matko.... a już lepiej?
 
yay, takie tu akcje, w szoku jestem i trzymam kciuki aby akcja poszla gladko i bez komplikacji! :)

I gratuluję wszystkim swiezo upieczonym mamusiom :) piękne te wasze maleństwa :)

Ja niestety przez noc przeszlam pęknięcie blony bebenkowej. Rozlegle zapalenie ucha srodkowego,wewnetrznego.
Jestem wykonczona, mam nadzieje ze to juz ostatnia taka niespodzianka przed porodem...

O cholera, brzmi strasznie... :o Ale teraz wszystko ok???
 
O cholera, brzmi strasznie... :o Ale teraz wszystko ok???
Bylo strasznie, nikomu nie zycze tego bólu.
Jest lepiej, co prawda cieknie mi teraz z ucha i slysze gorzej ale cisnienie zeszło i ból nie jest tak dokuczliwy...
Nie obylo sie bez antybiotykow wiadomo.
A dopiero co przetrwalam zapalenie dziasla :/
 
Haha na to bym nie liczyła jednak [emoji14] Ja mam tylko życzenie, żebym nie musiała dostać oxytocyny na wzmocnienie skurczów jak za 1 razem i żeby trwał krócej niż wtedy (14h).
Ta oxy faktycznie taka zla? Szczerze nie pamietam czy mi podawali pierwszym razem, za to modle się by obylo się bez masażu szyjki i ogolnie zbyt czestego wkladania tam palców...horrror! ://
 
reklama
Do góry