reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mam regularne, mocne skurcze co 8 minut, zawieźliśmy już córkę do mojej mamy, czekam, aż skurcze będą co 5 minut i wtedy będziemy jechać do szpitala, zapomniałam już, że te skurcze, aż tak mocno bolą .. jestem przerażona , tylko pociesza mnie fakt, że za parę godzin będę już tulić moją córeczkę ..
Powodzenia :) trzymam kciuki, daj znac czy już po jak będziesz mogła :)
 
reklama
Mam regularne, mocne skurcze co 8 minut, zawieźliśmy już córkę do mojej mamy, czekam, aż skurcze będą co 5 minut i wtedy będziemy jechać do szpitala, zapomniałam już, że te skurcze, aż tak mocno bolą .. jestem przerażona , tylko pociesza mnie fakt, że za parę godzin będę już tulić moją córeczkę ..
Trzymam kciuki powodzenia :)
 
Mama 2018 trzymam kciuki!!!
Jestem ciekawa opinii jak drugi poród marze o takim jak ookatkaoo1993 [emoji51]
 
Dzien dobry ! czekamy na dobre wiesci i nowego cudnego dzidzusia !
Dobrego dnia wszystkim mamusiom i oczekujacym :)
 
Witam i Powodzenia na wizytach i porodach. Ja dziś po ostatnich pobraniach. Co za ludzie podchodzę i chce wejść po za kolejką (brzuch wielki i w końcu mi się należy). Jak się ludzie rzucili do drzwi. Sami sobie zaczęli się w kolejkę wpychać. Weszłam z inną ciężarną, która czekała już w kolejce. Mąż mówił, że ludzi po naszym wejściu tam się pienili głośno ale jak to tak, że w sklepie to se mogę po za kolejką, a nie w przychodni :D
 
Dzień dobry, która następna do rodzenia?
Ja mam z dnia na dzień silniejsze skurcze, ale to na szczęście jeszcze nie to.
 
reklama
Nigdy w życiu nie miałam do czynienia z jakąkolwiek maszyna do szycia. Wczoraj posiedziałam trochę z instrukcją, mam skrawki materiałów więc poćwiczę te ściegi. Jeśli do szycia zaliczyć cerowanie skarpetek i jakiś dziur w dzieciństwie to szyłam :D

Na skrawkach się najlepiej uczy ;)
Na początek spróbuj szyć po linii prostej (zrób kreskę na złożonym kawałku), potem równolegle do tego szwu, np 6-7mm obok, próbując utrzymać odległość (nie jest aż takie trywialne jak się wydaje...)
Nie szyj na pojedynczej tkaninie, dużo lepiej złożyć 2-3x, tkaniny elastyczne, śliskie, lejące się itd też na razie odpuść - potrafią nieźle wkurzyć ;)

Jak mi wyślesz na pw maila albo jakiś inny pozaforumowy namiar, to mogę wrzucić fotki kilku stron fajnej książki (początek jest właśnie dla osób, które nigdy nie szyły, dalsze rozdziały coraz bardziej zaawansowane), ale nie na forum, nie chcę tu aż takiego spamu uskuteczniać, nie każdego to interesuje, no i na forum są mocne ograniczenia rozmiarowe itd.
 
Do góry