reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny!
Powodzenia na wizytach.
Ja dzisiaj ide po ostatnie zakupy, biustonosze do karmienia, zapakuje je do szpitalnej torby i jestem gotowa:)
Chociaż ja mam jeszcze 3tyg do terminu a jakichkolwiek oznak brak, raczej nie zanosi sie na nic wcześniej.
 
reklama
Super [emoji16]
Gratuluję [emoji106]

Najważniejsze, że pierwsze koty za ploty!
No i tkanina śliczna :D
(drobna uwaga - wyprałaś ją najpierw? Nową bawełnę trzeba wyprać i wyprasować przed szyciem, bo w pierwszym praniu zawsze się trochę skurczy, co np przy zamkach itd... Nie dotyczy oczywiście tkanin z odzysku, a często coś szyję np że starych koszul z lumpexu itd [emoji6])
prałam ale nie prasowałam :D
 
Chyba zaczynam się trochę stresować [emoji850] do terminu 5 dni. A K dziś jedzie w trasę
Wróci niby w środę ale do tego czasu może się dużo wydarzyć [emoji848]
 
O wow, za momencik każda z nas będzie miala swój finał...
A mnie z dnia na dzień paralizuje strach...
Nie mam jeszcze torby spakowanej..czekaja mnie ostatnie zakupy i nie mam pojęcia czy szykować już łóżeczko i szafke wyposazyc..:o
Chyba dobrze byłoby się już wziąć za przygotowania ;)
 
reklama
Do góry