reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
A najgorsze było to, że te skurcze naprawdę mnie mega bolały. Cały krzyż, brzuch, oachwiny, aż pośladki. I tak co 5 min... A wpływu na szyjkę nie było. Teraz wszystko przeszło...
 
hej :)
rano zaliczyłam pobieranie krwi :)

Dzięki za wypowiedzi w sprawie pachwin ;) dziś przestało boleć, więc widocznie Niusiek się przesunął [emoji14] Wczoraj skończyłam prasować wszystkie ubranka :) zostały do wyprania kocyk, pościel, rożek- grubsze rzeczy ale czekam na pogodę :)
Jakie zestawy ubranek do szpitala przygotowałyście? dumam jakie zestawy do szpitala przygotować, body rękaw krótki/ długi + półśpiochy czy body krótkie i pajacyk?
Ja do szpitala naszykowalam tylko body z krotkim rekawem.
 
hej :)
rano zaliczyłam pobieranie krwi :)

Dzięki za wypowiedzi w sprawie pachwin ;) dziś przestało boleć, więc widocznie Niusiek się przesunął :p Wczoraj skończyłam prasować wszystkie ubranka :) zostały do wyprania kocyk, pościel, rożek- grubsze rzeczy ale czekam na pogodę :)
Jakie zestawy ubranek do szpitala przygotowałyście? dumam jakie zestawy do szpitala przygotować, body rękaw krótki/ długi + półśpiochy czy body krótkie i pajacyk?

Na mam przygotowane body krotki rekaw + pajacyk, w dwóch rozmiarach. Myśle ze tak chyba bedzie maluszkowi najwygodniej.
 
Ja mam body krótki rękaw tylko i spodnie dresowe wszystko w rozmiarze 56
Wrzuciłam jeszcze skarpetki w razie czego ale zobaczymy czy się przydają
 
reklama
Do góry