reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

My też dziś po wizycie [emoji4] mały ma 2020g i cały czas jest główkowo ułożony [emoji4] buźkę zasłonił rękami więc zdjęć nie mam [emoji4] rozwija się jakaś infekcja grzybicza ale już wstrzyknęłam jakiś krem żeby ją zwalczyć. Łożysko pomału zaczyna wapnieć ale przepływy są dobre. Następna wizyta 30.05 [emoji4]
 
reklama
A gdzie jest sos? [emoji1]

Na makaronie :D Sos standardowy jak w carbonarze, tzn jajka i parmezan :) a szparagi zamiast boczku i drobina anchois na oliwie.. Wyszło mega fajne- jadłam podobne teraz właśnie we Włoszech i wyszło podobne :tak:

A teraz byłam na spotkaniu z koleżanką i chłopakami, wieczór w domu i jutro już piątek.. zaraz minie tydzień...
 
Na makaronie :D Sos standardowy jak w carbonarze, tzn jajka i parmezan :) a szparagi zamiast boczku i drobina anchois na oliwie.. Wyszło mega fajne- jadłam podobne teraz właśnie we Włoszech i wyszło podobne :tak:

A teraz byłam na spotkaniu z koleżanką i chłopakami, wieczór w domu i jutro już piątek.. zaraz minie tydzień...
Zrobilas po wlosku , makaron z sosem, delikatnie , po polsku bardziej sos z makaronem :Dsycaco .
 
Na makaronie :D Sos standardowy jak w carbonarze, tzn jajka i parmezan :) a szparagi zamiast boczku i drobina anchois na oliwie.. Wyszło mega fajne- jadłam podobne teraz właśnie we Włoszech i wyszło podobne :tak:

A teraz byłam na spotkaniu z koleżanką i chłopakami, wieczór w domu i jutro już piątek.. zaraz minie tydzień...
Hehe mój facet jak ma zjeść carbonare to sos musi zakrywać makaron [emoji16][emoji16][emoji16] jak w zupie hehehe
 
No nie wierzę, wracam do domu a tu tylko +2 strony weekend się zbliża bo lipcóweczki mniej aktywne [emoji23][emoji23][emoji23]
A my zamiast paznokci mieliśmy przytulanki i paznokcie będą jutro [emoji16][emoji16]
Screenshot_20180517-212231.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180517-212231.jpg
    Screenshot_20180517-212231.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 418
reklama
Do góry