reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

byl w mega w promocji z 485 na 299zl w empiku a. Jeszcze mielismi benefitt z pracy na 200 zl .wiec wogole cudnie nowy za 99zl

Sliczny
Ha mam zwykly bez karuzeli tylko siodelko za 30£ dzuecko w tym do 6 msca i koniec potem chce raczkowac wyjsc pelzac sie

100€ 500 zl nie dalabym
Ale 99zl super[emoji108][emoji23]
 
reklama
A to ci [emoji108][emoji16][emoji16]sadzilam ze tylkp surowe zoltko boczek I parmezan pieprz to carbonara[emoji14]
Podaj przepis..

To była próba odtworzenia makaronu z knajpy w Bergamo :) Jajka z pieprzem i pecorino normalnie, oddzielnie ugotowałam szparagi aldente i na patelni podgrzałam trochę oliwy z oliwek z kilkoma anchois, żeby nie było mdłe. Do gorącego makaronu wlałam oliwę z anchois (które wiadomo,juz sie rozpadło dawno), gorące szparagi pokrojone w drobniejsze kawałki i jajko z parmezanem. Super wyszło :)
 
Cześć dziewczyny [emoji4]

Trochę was zaniedbałam, ale spróbuję nadrobić, choć bardzo z grubsza... [emoji15]
 
Ja mam Ok 100 cm w biuście ona się maga rozciąga ja spokojnie mogłabym s wziasc
A w pasie mam 109[emoji849]
Mierzyłam M i była mocno za duża :( w biuście mam koło 101-102, więc porównywalnie, w pasie ostatnio 93...
Ale kupiłam inną, w niedzielę wrzucę foto ;)
 
Właśnie leży w koszyku... :D :D



2 x 100 :-D:-D:-D Brzuch 100, cycki 100...



Prawda??? Plus jeszcze pomidorek na górę :) A jak robisz pastę z suszonych pomidorów?
To mamy porównywalne wymiary, mam odrobinę więcej w biuście i mniej w pasie ;)

A pastę z suszonych pomidorów - oczywiście :D
I jeszcze dorzucam świeżo prażony słonecznik ;)
Ulubiona pasta O ;)
 
reklama
Do góry