reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
A to super, ze masz towarzystwo i prowiant[emoji3] Sama bym Cie chetnie odwiedzila, ale to za daleka podroz teraz dla mnie[emoji53]
niestety z tym jezdzeniem po Wrocku juz teraz masakra.Pojechalam dzis do kolezanki w Wysokiej popodziwiac 2 miesiecznego Stasia i wrocilam ledwo żywa.jeszcze nadzwigalam sie miesa warzyw i truskawek
 
Dziewczyny ja chyba przez tą pogodę i to że siedzę w domu mam takie napady głodu że masakra. Już po 8 rano zjadłam 5 kanapek później 4 różne serki kawa nabrałam ochoty na sałatkę to gdy ja robiłam zjadłam jeszcze dwie kanapki i podchodzę cały czas do lodówki i coś chce a nie wiem co i mam ochotę na naleśniki i pewnie będę miała na wszystko co tu pokażcie albo o czym wspomnicie [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Ej no jakbym czytała o sobie :D ciągle szukam czegoś po lodówce :p

Już po wizycie, wszystko ok, szyjka zamknięta, wody w normie, ten pomiar na prenatalnych musiał być akurat w nieodpowiednim momencie. Remek waży już 2012g [emoji7] O mojej wadze nawet nie mam co gadać bo to za każdym razem najbardziej stresujący moment całej wizyty. Spokojnie dobije do 90 :( Następna wizyta za 3 tygodnie i będzie pobierał wymaz na gbs.
 
Ej no jakbym czytała o sobie :D ciągle szukam czegoś po lodówce [emoji14]

Już po wizycie, wszystko ok, szyjka zamknięta, wody w normie, ten pomiar na prenatalnych musiał być akurat w nieodpowiednim momencie. Remek waży już 2012g [emoji7] O mojej wadze nawet nie mam co gadać bo to za każdym razem najbardziej stresujący moment całej wizyty. Spokojnie dobije do 90 :( Następna wizyta za 3 tygodnie i będzie pobierał wymaz na gbs.
Super że wszystko oki a waga się nieprzejmuj wszystko zrzucisz po porodzie
 
Ej no jakbym czytała o sobie :D ciągle szukam czegoś po lodówce [emoji14]

Już po wizycie, wszystko ok, szyjka zamknięta, wody w normie, ten pomiar na prenatalnych musiał być akurat w nieodpowiednim momencie. Remek waży już 2012g [emoji7] O mojej wadze nawet nie mam co gadać bo to za każdym razem najbardziej stresujący moment całej wizyty. Spokojnie dobije do 90 :( Następna wizyta za 3 tygodnie i będzie pobierał wymaz na gbs.
Super wiadomości [emoji1][emoji1] duży chłopczyk będzie [emoji1]
 
Ej no jakbym czytała o sobie :D ciągle szukam czegoś po lodówce :p

Już po wizycie, wszystko ok, szyjka zamknięta, wody w normie, ten pomiar na prenatalnych musiał być akurat w nieodpowiednim momencie. Remek waży już 2012g [emoji7] O mojej wadze nawet nie mam co gadać bo to za każdym razem najbardziej stresujący moment całej wizyty. Spokojnie dobije do 90 :( Następna wizyta za 3 tygodnie i będzie pobierał wymaz na gbs.
uff nie tylko moj taki duzy !
super ,ze wszystko ok :)
 
niestety z tym jezdzeniem po Wrocku juz teraz masakra.Pojechalam dzis do kolezanki w Wysokiej popodziwiac 2 miesiecznego Stasia i wrocilam ledwo żywa.jeszcze nadzwigalam sie miesa warzyw i truskawek
No ja to juz nie daje rady dojsc z przystanku do przedszkola[emoji53] Dlatego mloda jutro nie idzie, bo M do wieczora w pracy a ja nie mam sily.
 
reklama
Ej no jakbym czytała o sobie :D ciągle szukam czegoś po lodówce [emoji14]

Już po wizycie, wszystko ok, szyjka zamknięta, wody w normie, ten pomiar na prenatalnych musiał być akurat w nieodpowiednim momencie. Remek waży już 2012g [emoji7] O mojej wadze nawet nie mam co gadać bo to za każdym razem najbardziej stresujący moment całej wizyty. Spokojnie dobije do 90 :( Następna wizyta za 3 tygodnie i będzie pobierał wymaz na gbs.
Super, ze wszystko ok! A z ta waga nie przesadzaj, bo wiesz ile ja przutylam[emoji53]
 
Do góry