reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ze lekko miekka ale długa i zamknięta wiec nie liczę ze urodzę szybciej powiem ci strasznie się właśnie tego boje nie porodu ale ze przenoszę ... jak z marcelina bo tez szyjka była długa zamknięta i nic nie działało na nią żeby coś przyspieszyć
Też poruszylam ten temat na szkole rodzenia bo to moja główna obawa i położna powiedziała, że nie można tak myśleć bo jaśnie tak nastawie to tak będzie więc myslmy, że poród zacznie się sam w 39tc [emoji1][emoji1]
 
u mnie po jakis 2-3 latach uzywania kapsulek a pralka juz pare lat miala jak zaczelam ....
Poczytam czy ktoś też tak miał na internecie bo nigdzie się z tym nie spotkałam :) jeśli faktycznie wie ej osób tak miało to przerzucę się na proszek choć lubię kapsułki więc muszę się upewnić, że to często spotykany problem bo aż mi ciężko na sama myśl... [emoji1]
 
reklama
Ze lekko miekka ale długa i zamknięta wiec nie liczę ze urodzę szybciej powiem ci strasznie się właśnie tego boje nie porodu ale ze przenoszę ... jak z marcelina bo tez szyjka była długa zamknięta i nic nie działało na nią żeby coś przyspieszyć
Moze tym razem sie uda. Zreszta ta szyjka to o niczym nie swiadczy. Moja poprzednio byla krotka od 17tc, skurcze od 25tc, a urodzilam rowno w terminie[emoji6]
 
Do góry