reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No my też chcieliśmy wtórny rynek bo zależało nam na tej okolicy [emoji2][emoji2] za oknem łąki... To jest ubocze miasta więc cisza i spokój a tak naprawdę 10minut drogi i jest biedronka, każdy z nas do pracy ma 10minut piechotą i jest gdzie z psem wyjść [emoji1]
Najważniejsze :) jak jesteście zadowoleni :) my też mamy wszędzie mega blisko, ja do pracy jak wrócę to też super dojazd, a nawet można iść pieszo :) blisko rodzice M więc to mi się też przyda na pewno przy małym :) najważniejsze to być zadowolonym z wyboru [emoji307]
 
reklama
Gratulacje. Tylko nie szalej osobiście przy przeprowadzce
Noo ja nosić nie będę tylko pakować [emoji1] moja szyjka nadal bez zmian 5cm i zamknięta... Więc za 3 tygodnie w 34t0dniu to już nie będę musiała aż taak uważać [emoji1] mogę sprzątać i prasować bez obaw
 
Ostatnia edycja:
Ja odkąd mam dziecko w domu pozbyłam się kapsułek. To jedna z groźniejszych kolorowych interesujących rzeczy, którą szkrab może sobie włożyć do ust.
Ja po jakims czasie uzywania musialam wymienic pralke ... pranie smierdzialo ! Do nowej nie daje ...
 
Najważniejsze :) jak jesteście zadowoleni :) my też mamy wszędzie mega blisko, ja do pracy jak wrócę to też super dojazd, a nawet można iść pieszo :) blisko rodzice M więc to mi się też przyda na pewno przy małym :) najważniejsze to być zadowolonym z wyboru [emoji307]
Pewnie, że tak [emoji1] to dużo zależy od miasta, jak są rozmieszczone te bloki wtórne i nowe żeby pod każdym kątem dopasowac pod siebie [emoji1] mocno zależało żeby był parking , który nie jest przepełniony, aby było ogrzewanie miejskie, aby to nie było centrum i żebyśmy mieli wszędzie blisko [emoji2] no i to mieszkanie nam się też bardzo podoba... Układ mieszkania i to, że dużo rzeczy zostaje [emoji16] a byliśmy bardzo wybredni co widać po tym, że jestem w skończonym 31tc i dopiero kupilismy [emoji1]
 
reklama
Do góry